Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yeni Raket Ekonomik Kaliteli

Guest wang criptechx

Recommended Posts

arkadaşlar konu başlığındaki ekonomik ibaresine dikkatinizi çekerim. roxon ekonomik bir lastik mi sizce? bütün biletlere yılbaşı ikramiyesi çıktı da benim haberim mi yok?

Roxon un ekonomik raket başlığı altına bahsinin geçmesi banada ilginç geldi.

Ama asıl ilginci iki üç lastik gösterip kıyas yapılması olmuş. Bahsi geçen heriki firmaylada ilgim yok ama istemeyerekte olsa bir yanlış yönlendirme var. Ben de birkaç fiyat kıyaslaması yapmak istiyorum.,

Bty tackiness c2: presportta 27.9 dolar (45 tl). Fastspinde 70 tl. Sadece bu ürün arasındaki fiyat farkı kargoyu bedavaya getirmeye yetiyor.

Sriver fx, el : presportta 25.29 dolar (38 tl). Fastspinde 62 tl.

Faster3, Higer3, Focus3 presportta 13.95 dolar (28 tl). Fastspinde 39 tl.

Sadece bu kadarmı diyen olursa örnekleri arttırabilirim.

Tekrar söylüyorum, yanlış anlaşılma olmasın, amacım bir yeri karalamak değil. Heriki siteyide inceledim. Fiyatların birbirine çok yakın olduğu ürünlerde var, aralında uçurum olan ürünlerde var. Şu site daha iyi diyemem, seçim meselesi.

Beni yabancı firmalara çeken tek şey fiyat farkı olmadı. Aynı zamanda ürün çeşitliliği, farklı sünger kalınlıklarını temin edebilme avantajıda var.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

evet şimdi siparişi nerden yapacağımızı öğrendik de şöyle ekonomik bir tavsiye alamadım sanırsam :D

Şipariş vereceğin yeri gözüne kestirdiyseniz yardımcı olma sırası şimdi sizde, size uygun malzeme seçimi sizden daha iyi kimse bilemez(severek alacağınız ekipman anlamında), bir kaç kendinize uygun kombo hazırlarsınız, foruma sunarsınız üye arkadaşlarımzın yorumlarıyla ortak bir karardan kendinize en mantıklısını seçersiniz.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest wang criptechx

mertcanım dipper ı hiç beğenmedim sriver kesin de rapid den emin değilim o konuda her türlü öneri ye açığım roxon da pahalı ya ucuz bir şeyler arıyorum sorun da bu oluyor zaten bir de adam akıllı off- tahta bulsam eğer sonuca ulaşamazsam samsonov alpha alacağım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest wang criptechx
Abi şuan sizin için beğenip beğenmemek önemli değil, 2 hafta oynayın seversiniz. Dipper srivera çok benzer zaten....

g666 alsak nasıl olur dipperı boşver hiç kulağa da hoş gelmiyor:D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bende yeni kombinasyon yaptım. İlk kombinasyonum oldu. Özelden de konuştuk zaten. Bende sen gibi 1 ay site site gezdim özellik , yorum inceledim. Sonunda imzamda yazan tahtayı aldım. İlk kombinasyonun olcaksa çok önemli değil istersen butterfly timo spirit al üstünede Tenergy 05 iki tane. İstersen Bomb tahta üstüne herhangi bir lastik al. Zaten nasıl olursa olsun alışıyorsun. Sonra sana yavaş yada hızlı gelme durumu var. Ona göre düşün. Marka falan pek takılma. Oyun stilin hızlıysa Off yada Off+ bişeyler al. Carbon tahta al birde. Ama yavaşsa Off- tahta al birde kontrol ve spinli lastikler alırsın. Benim aldığım kombinasyon bana göre gerçekten iyi. İlk başlarda topa dokunsam uçuyordu ama alışınca süper oldu. Bende ekipman konusunda çok düşündüm kafa yordum ama pek fark etmiyor sanırım. Ama çok profesyonel olsam o zaman fark eder..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bende yeni kombinasyon yaptım. İlk kombinasyonum oldu. Bende sen gibi 1 ay site site gezdim özellik , yorum inceledim. Sonunda imzamda yazan tahtayı aldım.

İlk kombinasyonun olcaksa çok önemli değil istersen butterfly timo spirit al üstünede Tenergy 05 iki tane. İstersen Bomb tahta üstüne herhangi bir lastik al. Zaten nasıl olursa olsun alışıyorsun.

Sonra sana yavaş yada hızlı gelme durumu var. Ona göre düşün. Marka falan pek takılma. Oyun stilin hızlıysa Off yada Off+ bişeyler al. Carbon tahta al birde.

Ama yavaşsa Off- tahta al birde kontrol ve spinli lastikler alırsın. Benim aldığım kombinasyon bana göre gerçekten iyi. İlk başlarda topa dokunsam uçuyordu ama alışınca süper oldu. Bende ekipman konusunda çok düşündüm kafa yordum ama pek fark etmiyor sanırım. Ama çok profesyonel olsam o zaman fark eder..

Tamamen yanlış yönlendiriyorsunuz. Daha ilk raketinizi yeni yapmışsınız bırakın tavsiye işini tecrübeli olanlar yapsınlar.

OFF+ tahta ve hızlı lastiklere alışamazsınız, sadece alıştığınızı sanırsınız, oyununuz doğru düzgün hiç gelişmez.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aslında ilk raketini almak için oyun stilini belirlemene gerek yok. Çünkü ilk kominasyon raket alacaklar ister defans ister offans oynasınlar almaları gereken ekipman aynıdır. Sonuçta kombinasyon raketle birlikte yepyeni bir masa tenisi dünyası açılıyor. Bu yeniliklere alışabilmeniz için hataya karşı toleransı olan bir raket almalısınız. İlk raket olarak Mertcan'ın dediği gibi çift taraf dipper II alın tahta olarak da 20-30 liralık DHS'ler var bi tane onlardan alın. Bu raket ilk aşamada size fazlasıyla yetecektir. Herşeyi oturturduktan sonra oyun karakterinize göre bir raket yaparsınız. "Madem bir raket daha alacağım ilkine vereceğim para boşa gitmiş olmuyor mu?" diye de düşünmeyin çünkü bu raket 1-1,5 yıl götürür sizi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İlk raketini yapacak arkadaşlar,

"Bir kere alayım, kalitelisinden hızlı, atak birşey alayım, nasılsa oynaya oynaya alışırım" mantığıyla raket yapılmaz. Aslında bir antrenörle çalışacak o ne derse onu yapacaksınız ama ülkemizin koşulları bir almanya gibi olmadığı için bunu pas geçiyorum. Bu işi adam gibi öğrenecekseniz başlangıç seviyesine uygun raketle işe başlayacaksınız. Merdivenin basamaklarını beşer onar tırmanmaya çalışmayacaksınız. Derdiniz hevesinizi almak, dalganızı geçmekse ne alıyorsanız alın dükkan sizin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 84 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..