Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yeni Raketim Için Tavsiye

Guest Can UYAR

Recommended Posts

Yeni bir raket yapmaya karar verdim. BH defans ağırlıklı, FH ise loop ve defans karışık oynuyorum. BH'ye Feint Long III, FH'de Tackiness Drive düşünüyorum. Fakat çoğu kişi Çin lastiklerinin de yeterli olacağını sadece markanın fiyatı değiştirdiğini söylüyor. Ne yalan söyleyeyim, arkadaşın Tackiness D ve benim G666 ile yaptığım looplarda olmasa bile kesikler arasında çok fark var. FLIII hakkında ise pek bir bilgim yok. Şu ana kadar Friendship tırtıklarını denedim. Tahta ise All+ veya Def yani kontrollü bir şey düşünüyorum. Eğer daha önce bunları kullanan veya bir tavsiyesi olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

offff... ne tırtığı ve feinti bilgecan sen alışamamışsın raketine belli...biraz daha oyna seveceksin onları:)

olmuyorsa da ekipmana suç atmanın manası yok biraz daha çalışınca herşey olur sen merak etme;)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tackines d ile çin lastikleri arasında dağlar kadar fark var, sana kim demişse markadan dolayı fiyatın değiştiğini bir bakıma doğru, o da kalite farkı, çin lastiklerinden de kaliteli olanlar var ama onların fiyatı zaten tackinesden yüksek, farkı yine kalitesi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

offff... ne tırtığı ve feinti bilgecan sen alışamamışsın raketine belli...biraz daha oyna seveceksin onları:)

olmuyorsa da ekipmana suç atmanın manası yok biraz daha çalışınca herşey olur sen merak etme;)

Eh sen Off oyna diyorsun, tamam bunlarla Off oynarım da al bir de sen kes bakalım nasıl oluyormuş. :) Alışmakla alakası yok pek spin olarak güzel tamam bir şey diyemem de kontrole de bakmak lazım. :P: Bir bunlarla blok atıyorum bir de tırtıkla, en az 30 derece fark var. :D

Sen git nane limon iç, hasta hasta uğraşma masa tenisiyle :)

Bir de, Çin lastiklerinden vazgeçtim, peki Tackiness C ve D arasındaki fark nedir?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eh sen Off oyna diyorsun, tamam bunlarla Off oynarım da al bir de sen kes bakalım nasıl oluyormuş. :) Alışmakla alakası yok pek spin olarak güzel tamam bir şey diyemem de kontrole de bakmak lazım. :P: Bir bunlarla blok atıyorum bir de tırtıkla, en az 30 derece fark var. :D

Sen git nane limon iç, hasta hasta uğraşma masa tenisiyle :)

Bir de, Çin lastiklerinden vazgeçtim, peki Tackiness C ve D arasındaki fark nedir?

yok off oyna demiyorum ben :P senin raketinle pek oynamadım ama çin lastikleri kesmede gayet iyidir.ayrıca gayet kontrollü bir kombinasyon bence

ayrıca hasta falan deilim iyileştim evde:D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..