Jump to content
Masatenisi.org Forum

İstanbul Avrupa Yakasında Partner Arıyorum

Guest TYLAN

Recommended Posts

Merhabalar;

İstanbul Fatihte ikamet etmekteyim.Masa tenisine çok meraklıyım yeni başladım sayılır.Masa tenisi oynayabilecek arkadaşlarla tanışmak istemekteyim.İyi oyuncu veya yeni başlayan farketmez kendimi geliştirmek istemekteyim bu konuda her türlü eleştiri ve tavsiyeye açığım.İstanbulda haftada 3-4 gün oynayabilirim.

İrtibat no:05324981737

yer:istanbul-fatih

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

haftanın her akşamı açık olan okmeydanı spor salonu na veya haftanın üç akşamı açık olan ups spor salonuna takılabilirsin. oralarda her seviyede oyuncu bulunmaktadır.

Ups haftanın dört günü açık oluyormuş artık.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben stadın oralarda oturuyorum vefa lisesinde de varmış bi kaç masa

madem stadın orda oturuyorsunuz size en yakın seçenek okmeydanı gibi duruyor..Edirnekapı'dan Mecidiyeköy'den geçen otobüslerden birine binin(41AT,522,500T bunlar geçiyor sanırım..10 dakikaya salonda olursunuz) Cemal Kamacı durağında inin..Cemal Kamacı'nın yanında İto Ticaret Meslek Lisesi'nin salonunda oynayabilirsiniz..öğrenciyseniz günlüğü 5 lira..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 1 Gizli, 65 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..