Jump to content
Masatenisi.org Forum

Sriver Killer

Guest ttucf

Recommended Posts

bugün bhde sriver killer(onaylanmayan lastikler arasında kendisi-anti-)fhde tackiness d(ince) ile oynayan eski bir milli takım

oyuncusuyla oynadım(şimdi kendisinin kilo/boy oranı bayağı artmış olmasına rağmen gayet güzel ezildiim.

soruma gelince antiye karşı nasıl oynayabilirim?

kesik ve kontrolllü atak amacıyla kullandığım tackiness-d yerine antiyle oynarsam nasıl olur?

antiyle daha önce oynamış olanlar fikirlerini paylaşırsa sevinirim.

şimdiden teşekkürler...

Umut Can.......

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

uzu tırtılların aksine düz anti lastikler senden gelen topu sana boş olarak gönderir, buna alışık değilsen ilk zamanlar biraz zorlanabilirsin, gelen topa müdahale etmek için acele etme, topu kesmeye çalışma, top inmeye başladığında başlangıçta yumuşak topspinler yollamaya çalış, fırsatını yakaladığında öldürücü fastspinle sayıyı almaya çalış, sakın köşelere oynama, direkt rakibin üzerine ve dirsek noktasına oyna, 2 kere aynı noktaya top atma, kısa ve uzun topları dönüşümlü gönder, servisleri dolu atma, direkt rakibin üzerine spinsiz, falsosuz düz toplar at, zamanla alışacağına eminim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

teşekkürler turushan abi fakat bu milli hocamız(dersanede kimya hocam olur kendisi :D: ) antiyle servis bile atıyor ve boş servis attığımda yine kesiyor spin çekmeye çalışstığımda ise filede kaldığını hüzünle görüyorum :(: mecburen kendi oyununu kabul ettiriyor bana :huh: . forentine attığımda ise joo se hyuk videosu izlediğimi zannediyorum -_-

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hocan sonuçta çok deneyimli, elindeki ekipmanı nasıl kullanacağını ve rakibe karşı nasıl oynayacağını çok iyi biliyor, ama bu mücadeleden vazgeçilmesi anlamına gelmiyor, sonuçta maçı kazanmak çok önemli değil, yılmadan çalışarak nasıl oynaman gerektiğini bulman gerekiyor, zamanla sayı ve maç kazanmaya başladığını gördükçe daha çok hevesleneceğine eminim, ama oynayamıyorum diyerek ekipman değiştirmek biraz aceleci davranmak olur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet ezilmek derken biraz daha açarsak 11-1 lik setlerle kaybettin. :P Gerçi ben de 11-2 ezildim de neyse :) Ama gerçekten zorlanıyor insan. Tackiness D ve Anti 'yi çevirerek kullanınca gelen topları tanıyamadım ben de. Ayrıca servisleri çok doluymuş gibi geliyor, fakat açmak inanılmaz zor. :S Spin çekilmiyor, çeksem geriye geleni karşılayamıyorum. Kısa kesikleri zaten ayrı bir mesele... Neyse çalışa çalışa olur heralde :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

teşekkürler...

bir daha oynadığımızda boş top olduğunu aklımdan çıkarmayacağım bunların....

bilge senin aslında 1/11 * 1/11=1/121(anladın sen onu:D) yanilmen gerekiyordu fakat 2 sayı nasıl aldın şaşırdım:D

....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bugün bhde sriver killer(onaylanmayan lastikler arasında kendisi-anti-)fhde tackiness d(ince) ile oynayan eski bir milli takım

oyuncusuyla oynadım(şimdi kendisinin kilo/boy oranı bayağı artmış olmasına rağmen gayet güzel ezildiim.

soruma gelince antiye karşı nasıl oynayabilirim?

kesik ve kontrolllü atak amacıyla kullandığım tackiness-d yerine antiyle oynarsam nasıl olur?

antiyle daha önce oynamış olanlar fikirlerini paylaşırsa sevinirim.

şimdiden teşekkürler...

Umut Can.......

Merhaba,

Bu eski milli takım oyuncusu kimmiş merak ettim? Kadriye Poyrazoğlu olabilir mi?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba,

Bu eski milli takım oyuncusu kimmiş merak ettim? Kadriye Poyrazoğlu olabilir mi?

İlk defa 1980 senesinde Manisada seyretmiştim, ölümüne keserdi topları, ne defanstı o öyle..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yok selahattin önçek

Kendisini çok iyi tanırım. Eskiden Anadolu Üniversitesi takımının sorumlusuydu. İyi defans ve ataktır. Aktif olarak hala masa tenisi oynuyor mu? Kendisini görmeyeli çok uzun yıllar oldu, epeydir ortalıkta görünmüyordu. Artık antinin devri bitti, biraz tecrübeli oyuncular antiye çok kolay oynar. Antiden genelde toplar boş gittiği için fazla hata yaptırmaz, bir kaç sayıdan sonra alışmak kolaydır. Kendisine çok selamlarımı iletin(Mehmet Yılık/İstanbul)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 15 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..