Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bursada 3 Hafta Içerisinde Oynayacak Partner Arıyorum

Recommended Posts

• 2 weeks later...
merhaba ben siteye yeni üye oldum ankara fen lisesi 3. sınıf öğrencisiyim.tatil için 3 haftalığına bursaya geldim.bu süreç içerisinde oynayabilecek birilerini arıyorum.seviyem fena sayılmaz.benimle oynamak isteyen oyuncuları bekliyorum.

Şubata kadar Bursa damısın???Osmangazi ye geliceğim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

gelince haberleşiriz o zaman.seviyem iyi sayılabilir 6 yıldır oynuyorum 17 yaşındayım.senin seviyen nasıl sen kaç yaşındasın.

:DBende 17 bende epeydir seyrek olarak oynuyorum.Seviyem orta halli daha combo yapıcak teknik ve taktik bilgiye sahip değilim o yüzden butterfly hazır raket kullanıyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bende butterfly 7000 primorac kullanıyordum yeni combo raket yaptım daha hiç kullanmadım oynayacak birini bulursam deneyecem inşallah.

İnş. oynarız ayrıca primorac 7000 i denedim biraz ofansı kuvvetli oyuncular için sanki o.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tanıştığıma memnun oldum hocam benim de adım umur kartal.ben de ankaraa fen lisesi 3. sınıf öğrencisiyim.buluşacak yer konusu şu anda belli değil ben oynayabilecek yer araştırıyorum bulunca haber veririm.

Ankara fen lisesi 3. sınıf öğrencisisin akıllı olmak böyle birşey demek ki.. Buldunuz matematik hocasını artık akşama kadar anteraman yaparsınız. Beş dakka oynar 5 saat matematik dersi alırsın. Kurnaz..!!!

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar ben oynayacak yer araştırdım fakat iyi bir yer bulamadım eğer yer konusunda bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi.

Selamlar,

Sevgili Umur ve diğer arkadaşlar,

Ben Bursa Gazi Anadolu Lisesinden Ersun Hoca.Bu sene Okul olarak kurumlar liginde mücadele ediyoruz.Şu an 11 şubat a kadar ara verildi,maçlara.Eğer kabul ederseniz sizi okulumuzda ağırlamak isterim.İyi kötü bir masamız var.Yerimiz biraz dar, ama idare eder.Zaman konusunda bilgi verirseniz,yardımcı oluruz,hem bizim içinde idman olur,ne dersiniz...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

benim için de çok iyi olur hocam ben 8 şubata kadar her zaman uygunum siz ne zaman derseniz ben gelebilirim.diğer arkadaşlar olmadanda.tabi diğer arkadaşlarda gelirse daha iyi olur.saygılarımla.

Sevgili Umur,Pazartesi günü 13.30 da okulda bekliyorum,tabii gelmek isteyen diğer arkadaşları da.. Okulumuzun yeri kolay. Mudanya yolu KORUPARK arkası GAZİ ANADOLU LİSESİ ,kime sorsanız bilir,saygılarımla...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hocam ben eriklide oturuyorum bursaya yeni taşındığımız için hiç bir yeri bilmiyorum nasıl geleceğime yardımcı olurmusunuz

Sevgili Umur,yazını biraz önce gördüm.Maalesef Bursa nın bir ucunda sen,bir ucunda ben.Ama eğer metro ile gelirsen,Organize sanayi metro son durağında inip,sorduğunda bana ulaşabilirsin.(Yaklaşık 500 metre)

Veya gelince ararsan seni alabilirim. GAZİ ANADOLU LİSESİ TEL: 0224 2432164

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 45 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..