Jump to content
Masatenisi.org Forum

Türkiye Gençler (a) Grubu Maçları 17-18 Ocak

Recommended Posts

Arkadaşlar, sizlere başarılar dilerim.

En azından siz ikiniz TT-rating üyesiniz. Eğer karşılaşırsanız kurallar gereği rating maçı olacaktır.

Turnuvalarda (resmi veya özel) maçlar otomatikman rating sayılır.

Kazanan unutmasın ve neticeyi bana yollasın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar, sizlere başarılar dilerim.

En azından siz ikiniz TT-rating üyesiniz. Eğer karşılaşırsanız kurallar gereği rating maçı olacaktır.

Turnuvalarda (resmi veya özel) maçlar otomatikman rating sayılır.

Kazanan unutmasın ve neticeyi bana yollasın.

Mustafa Beye iltifat ettiniz.

(Türkiye gençler grubu maçları)

:gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mustafa Beye iltifat ettiniz.

(Türkiye gençler grubu maçları)

:gulumse:

Ben Furkan'ı kastetmiştim. Aslında Mustafa beyin değil , Furkan'ın mesajı yazdığını algılamışım. Çünkü tam o esnada TT-rating.com 'da Furkan'ın aynı konu hakkındaki mesajını okuyordum. Neyse, zararsız bir hata yapmışım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben Furkan'ı kastetmiştim. Aslında Mustafa beyin değil , Furkan'ın mesajı yazdığını algılamışım. Çünkü tam o esnada TT-rating.com 'da Furkan'ın aynı konu hakkındaki mesajını okuyordum. Neyse, zararsız bir hata yapmışım.

hakan bey doğru tahmin etmişsiniz.

Furkan, Ertan bey tarafından bir kaç yıl önce yasaklı olduğu sanırım hala siteye giremiyor. onun için benimde haberim olmadan bazen benim adıma zararsız yazılar yazıyor. Umarım kimseyi rahatsız etmiyordur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hakan bey doğru tahmin etmişsiniz.

Furkan, Ertan bey tarafından bir kaç yıl önce yasaklı olduğu sanırım hala siteye giremiyor. onun için benimde haberim olmadan bazen benim adıma zararsız yazılar yazıyor. Umarım kimseyi rahatsız etmiyordur.

O zaman Ertan beyden rica edelim de bu yasağı kaldırsın artık. Bir kaç yıl önce Furkan'ın ne yaptığını bilmiyorum ama artık yapmaz herhalde...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

O zaman Ertan beyden rica edelim de bu yasağı kaldırsın artık. Bir kaç yıl önce Furkan'ın ne yaptığını bilmiyorum ama artık yapmaz herhalde...

Bende sana katılıyorum. Ertan abi Furkan ne yaptı bilmiyorum ama, büyükler affedicidir, affet gitsin derim. Ne dersin? :fildir:

Selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hay Allah... Ertan Bey, benim herşeye maydanoz olmam bir hayıra vesile olsun bari. Furkan'ı hatırımız için affedemez misiniz? Kabahati neydi bilmiyoruz ama aradan seneler geçmiş. Ben Furkan'ı iyi bir genç olarak bilirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..