Jump to content
Masatenisi.org Forum

2009 Dünya Şampiyonu

Bora

Recommended Posts

• İleti 101
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

valla ben birini diğerine göre kıyaslayacak durumda değilim.Fakat oh sang denen herifin izlediğim videolarıyla öldürücü bir oyununun olduğunu sanıyorum.Müthiş bir bekende sahip.Şampiyon olurmu bilmem ama ona oy verdim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dünya listesinde çok çok genç bi oyuncuv ar adını hatırlayamıycam kazanma oranı %90 larda ... Yani yüzdeye göre bakıldığında dünya 1.si...sürpriz olarak ona verirdim oyu ankette olsaydı...

Sanırım Xu Xin den bahsediyorsun. Şimdilik onun bile böyle bir beklentisi yoktur herhalde ama istikrarını bozmazsa ileride olabilir.

Oylamaya baktığım zaman daha ziyade duygusal davranıldığını görüyorum. Timo Boll, Ma Long ve Ma Lin den fazla oy almış <_< .

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

nasıl bir kişiliğe sahip bu arkadaş ? pek tanımam da..

Ne yani yazdığın bu 12 adamı iyi tanımıyormusun, bizide yanıltın bende sen tanıyorsun bunlar iyi insanlardır diye oyumu attım..Söyle bunlara kefil değilsen bende oyumu geri alayım o zaman..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ma lin'i kişiliği yönünden seven birini ilk defa gördüm de şakayla karışık bir sorayım dedim sevgili abim =)

Anladım da, sevgili abimi okurken bir an için ablam diye okudum,az daha karizmayı çizdiriyorduk.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Baktığımda koreli ryun hiç oy almamış o da iyi oyuncu bence güçlü birileri ile karşılaşırsa turnuvanın kaderini değiştirir.Ayrıca sorumu hala soruyorum.

Evet 2004 Athens Olimpiyatlarında yarı finalde Jan Ove Waldner'i yenmişti. Finalde ne yaptı bilmiyorum ama. İyi bir penholder burdaki oylar birazda sempati duyulan kişilere gidiyor sanırım :) Benim gibi aynı :P Ma Lin.. ^^

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Hüseyin Adalar

wang liqin (biraz da temenni)

2000 li yillarin gercek efsanesi wang liqin i hep es geçiyor forum, varsa yoksa ma lin.

en cok kazanan, en uzun süre 1.sirada kalan ve teknigi en iyi olan oyuncu wang liqin.

ayrica buyuk maclarda da ma lin e karsi genelde üstün.

1.sirada iken de forum hep mesafeliydi wang liqin'e, neden acaba?

waldner den bu yana bu kadar guclu ve teknik baska bir oyuncu var mi bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..