Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bana Iyi Bir Raket Yapip Fiyatini Söylermisiniz...

Guest Alperen

Recommended Posts

Bendeki kombinasyonun fiyatıda sonuçta seninki gibi karma bir kombinasyon ama vereceğim fiyat senin kıstasına yön çizemeyeceği için vermek yersiz olur.

Bana yardımcı olabileceğin konu şu olabilir allround mu yoksa hücum mu oynuyorsun? Denediğin hangi tahta ve lastikte kendini rahat hissedersin? En çok hangi yönüne güvenirsin (şutop, spin, blok, vs..vs..)?

Genelde en rahat kullanacağın şekil Allround ile Hücum tahtası kullanman (carbonsuz olacak) ve kendine iki adet Sriver yada Sriver FX lastik alman (çok kalın olmamalı 1.7 veya 1.9 mm).

BUnların toplamı seçeceğin tahtaya göre ortalama 75 Euro gibi birşey olur. Bence senin için Petr Korbel tahta fena olmayabilir çünkü bir alk yapın var ve bu tahtanın sapı çok kalın değil ayrıca tahtası iyi.

Ben bunları yazarken artık devrimiz internet çağı olduğuna göre sende masa tenisi sitelerini ziyaret ederek kendine birşeyler bakabilirsin.

www.butterflyonline.com, www.donic.de, www.tibhar.com'a bakabilirsin çünkü bunlar ülkemizde mevcut şeyler ama ortalama 75 euro gibi. Belki biraz altı belki biraz üstü ama ortalaması budur. (Tabii yeni alırsan...)

Sevgiler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar, elimde bütün markaların lastiklerinin hız, spin yapabilme ve kontrol özelliklerini gösteren bütün markaların tahtalarının hız, spin , kontrol ve dayanıklılık özelliklerini gösteren listeler var. oyununuzu tarif ederseniz Allround, Offensive, Defensive. size yardımcı olabileceğime inanıyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar, elimde bütün markaların lastiklerinin hız, spin yapabilme ve kontrol özelliklerini gösteren bütün markaların tahtalarının hız, spin , kontrol ve dayanıklılık özelliklerini gösteren listeler var. oyununuzu tarif ederseniz Allround, Offensive, Defensive. size yardımcı olabileceğime inanıyorum.

Hımm . Stiga Energy wood tahta ;): , joola mambo lastik vede nittaku hurricane3 pro lastik hakkında bilgi verirmisin ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

stiga energy wood wrb off hiz spin 91 kontrol 86 esnekligi (dayanikliligi) 93

joola mambo hiz 95 spinözelligi 97 kontrolü 86

DHS hurricane 3 " 96 " 99 " 80

yardimci olabilecegim baska birsey varsa sorun lütfen

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 38 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..