Jump to content
Masatenisi.org Forum

Hurricane 3..................?

Recommended Posts

Elimdeki lastik ve su bazlıyı verip bir Hurricane 3 aldım, sizce fh için uygun bir lastik midir ve bh tarafına neyle takas edebilirim? Şöyle yumuşak ve yapışkansız bir şey istiyorum bh de. Stag Allround Evo vardı orda, ama 2.2 mm, sorun olurmu onla değişsem? Lastiğin arkasında "Top uzun bir yay çizer" diyordu, ne anlatmak istediğini anlamadım.

Not: Evet hala yapıştırmadım ekipmanımı, kendime zor hakim oldum. Ama iyi olmuşum, H3 üm oldu. Zaten hocamız isteyenin lastiğini yapıştırıyor, gerek yoktu yapıştırıcıya.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sana uygun olup olmadığını anlaman için stilini bilmemiz lazım ve kendin denemeni tavsiye ederim. Sert lastik bu oyuna iyi gider, buna gitmez diye bir kaide yok. Tamamen zevk meselesi. Kimi yumuşak severken gibi tamamen nefret ediyor.

Uzun bir yaydan kasıt şudur, top karşıya geçerken hava izlediği yok fileden yüksek bir yoldur. O yüzden bombesi fazla olur bu topun. Bunu türlü avantaj ve dezavantajları vardır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevgili emre;

Millet'in masa tenisi çalıştıracak, bişeyleri soracak danışacak, teknik öğrenecek hocaya ihtiyacı var.

Senin bir çalıştırıcın-hocan var, ama ondan fikir almaya ya cesaretin yok, ya beğenmiyorun yada güvenmiyorsun..

Gençler içlerindeki heyecan ve tarifi imkansız hoyratlıkla kendi başlarına iş yapmayı çok severler.. Yapin bakimmm..

Forum'da şurda burda şu lastiğimi alsam bu lastiği mi taksam bu nasıl şu nasıl diyeeceğine hocanın fikrini sorsaydın şimdiye adam gibi sana uygun bir ekipmanın olurdu diye düşünüyorum..

Yakında hayali ekipman tavsiyesinde bulunmaktan yıldız fallarına bakmayada başlayacağız..

Hazır yıldız falı demişken bir tane bakalım:

-Merhaba abi!

-Merhaba canım buyurrr!

-Abi ben kaç zamandır böyle sevecek bir lastik arayışındayım, kısmet mi desem ne deseem bir türlü bulamadım..

- Kısmet tabiki de yıldızın acaba neyi işaret ediyor ona bakmamız lazım!!

- Abi ne olur bana bir bülbül gibi öten, elleri pakum gibi yumuşacık, yanakları kıpkırmızı dünya tatlısı bişey bul?

- Burcunu söyle bakimm!!

- Kova abi!

- oooooo çok güzel, Yükselenin ne peki?

- Boğa

- Evet, kova ve boğa gayet uyumlu ve çok karizmatik, milli takım sevyesine kadar yükselecek bir spor geleceği sizi bekliyorr..

- Yuppiiiiiiiiiii İnanmıyorummmmmmm yaaaaaa yupppiiiiiiiiiiiiii

- Hımmmmmm gayet sağlıklı ve zindesiniz, spinleriniz gayet güçlü görünüyor. Yanlız raketi biraz fazla kapatıyorsunuz ona dikkat edin..

- Başka ne gözüküyor abi yıldız falimda?

- Bh için tırtık kullanmanız lazımmmmmm. Hımmmmmmmm Kısa mı deseemmm, Uzunnnnnmu deseeeemm,

- Uzun daha iyi olmaz mı abi bana daha çok yakışır? Şöyle boyu boyuma olur hanii

- Yok yok işte ayın ilk dördün hareketi kısayı işaret ediyor. Seni çapkın kısacı seniiii :D:

- Abi teveccühün utandırıyorsun beni!

- Abi Forhande de gel Forhande onda ne gözüküyor..

- Venüsün burgulu dönüşü, Earth'ün sert hareketleri, Satürünün çok karanlık ve buğulu hali size Mercury kullanmayı işaret ediyor gibi ama :D:

-Durun bir dakika o da ne olmazzz.. Olamazz!! İnanmıyorummm. Yıldızlarımıza Bir Son dakika haberi geldi! Hemen Bağlanmamız lazım..

- Çabuk Bağlan abi çok merak ettimmmmm. Ayyyy elim ayağım titredi birden,,

- Abi gözünü sevim, yıldızım rakibin kesik metor yağmuruna mı maruz kaldı.. Yıldızıma bişey mi oldu!!

- Ağlamakkkkk istiyorummmm

-Korkma korkma bişey olmamışşş

-Ohhhhh beaaaaa Şükür Şükür..

- Şimdi beni can kulağıyla dinle çocuğummm..

-Dinliyorum abiii! Çatlatma söleee sende

- Yıldızınız da Mambo diye kadife sesli, çok vahşi ve bir okadar burgulu, yumuşak ve dünya tatlısı bir lastik var.. :D: Yıldızlar Mambo'yu almanızı söylüyor!! Allah mesut etsin birbirinize de çok yakıştınızz..

- Sağol abi yardımların içinnn sana müteşekkirimmmm. Teşekkürler, Allah ne muradınnnnnn varsa versinnnnnnn.

-Son-

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hocanın söylediğini yap, yaptığına yapma derlerdi. Gençlerin, bilen büyüklerinden(hocalarından) bilgi almak gibi bir istekleride yok, sanırım haklılarda bu sistemi tecrübeliler (herşeyi bilen günümüzün yaşlıları) bu hale getirdi. Artık gençlerimiz için google var. Bilgiyi ve tecrübeyi artık buralardan kazanıyorlar.

Ben en iyisi gidip biraz televole programı seyredeyim, güncel olayları kaçırmamak lazım..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 15 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..