Jump to content
Masatenisi.org Forum

Öğrencilerim Için Raket

Guest herbakici

Recommended Posts

benim ilköğretim okulunda 5. ve 6. sınıfta 11-12 yaşlarında öğrencilerim var. onlar için raket yapnak istiyorum. çocuklar 7-8 aydan beri çalışıyorlar.. genel olarak iyiler. servisleri iyi fakat biraz hızlı oynuyorlar. kontrol sorunu yaşıyorum azda olsa. turnuvalara katılacağım ve şimdilik butterfly power A kullanıyorlar. eğer ilköğretimde çalışan bir arkadaş yada küçükleri çalıştıran varsa bana yardım ederlerse sevinirim... diğer arkadaşlarda yorum yaparlarsa daha iyi bilgim olur... yorumlarınız için teşekkürler... raket 100 ytl civarı olursa sevinirim..

masa_tenisi.txt

Ertan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

<br />masa_tenisi.txtmasa_tenisi.txtpost-2-1083546581_thumb.jpgmasa_tenisi.txtmasa_tenisi.txt[<br />attachment=587:masa_tenisi.txt]benim ilköğretim okulunda 5. ve 6. sınıfta 11-12 yaşlarında öğrencilerim var. onlar için raket yapnak istiyorum. çocuklar 7-8 aydan beri çalışıyorlar.. genel olarak iyiler. servisleri iyi fakat biraz hızlı oynuyorlar. kontrol sorunu yaşıyorum azda olsa. turnuvalara katılacağım ve şimdilik butterfly power A kullanıyorlar. eğer ilköğretimde çalışan bir arkadaş yada küçükleri çalıştıran varsa bana yardım ederlerse sevinirim... diğer arkadaşlarda yorum yaparlarsa daha iyi bilgim olur... yorumlarınız için teşekkürler... raket 100 ytl civarı olursa sevinirim..<br />
<br /><br /><br />

Yukardaki açılmayan linklerde ne var onu merak ettim??

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Donic integra tahta inanılmaz hafif. Orta sert süngerli lastiklerle bile çocukların elini kesinlikle yormaz. Kontrollü. Biraz esnek ama topu yükseltip şut ve bloğu zorlaştıran esneklikten değil bununkisi. Hisli. Ben çok beğeniyorum.

Lastik seçimi zor. Şundan dolayı zor. Çoğu lastiğin hissi, spini ve en önemlisi kontrolü inanılmaz azalıyor yapıştırmayınca. Ama sizinkiler zırt pırt yapıştıramazlar. Solusyon etkili lastiklerin de çoğunun zıplaklık gibi bir sorunu var ve pahalılar tabii. Bunun kısmen çözümü kullanılmış lastik takmanızdır tahtalara. Bu lastiklerin solüsyona tepkisi son derece sınırlı olduğu için his kaybı da o oranda az olur. Kullanılmış orta sert lastikler sök tak yapa yapa yumuşamış oluyorlar bir de. Nittaku tracer tavsiye ediliyor. Learn spin'i başka bir yerde daha duymuştum. Geospin'in kırmızısı (siyahı çok yapışkan oluyor) olabilir. Çin lastiği tercih edecekseniz kırmızı renk tercih edin bence. Siyahları çok yapışkan oluyor.

Colestt.com'dan 1.5-1.8 mm lightning ya da saviga sünger üzerine ritc 2000 ya da lkt pro xp üst yüzey de sipariş verebilirsiniz. Bir lastik kargo hariç seçtiğiniz süngere göre 10.5-13.5 $'a gelecektir. Kargo toplu siparişte bir ya da iki dolar daha ekler her lastik üzerine. Ritc 2000'in siyahını önermem ama lkt olabilir belki.

https://www.hazerspor.com

http://www.fast-spin.com

http://www.colestt.com

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 19 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..