Jump to content
Masatenisi.org Forum

12 Yaşında Bir Masa Tenisçi Adayı

Guest Ege Koç

Recommended Posts

Merhaba.

Ben 12 yaşında yaklaşık 3 aydır pinpon oynuyorum. lOjmanda pinpon masası var. arkadaşlarımla oynuyorum ama hep onların raketleri ile benim raketim yok.

6.sınıfta olduğum için babam bana raket almıyor yok sbs varmış falan filan... bende bayram harçlığım ile ondan gizli aldım raket marketten 9 liara ya fakat salak mert oynarken masaya vurdu kırdı. Be siz abilerimden kullanmadığı kaliteli bir raket (kırılmayan)heheeh. var sa talep ediyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

:lol::lol::lol: .Şaka gibi ya.Ege adresini bana gönderirsen sana bitane raket göndereceğim.Ama salak merte vermeyeceksin.Birde ders alman gereken bişey var babandan gizli hiç birşey alma.Kırılıyor sonra :lol: .Adresini bekliyorum.Hoşçakal...

NOT:12 yaşındasın ama gecenin 2 sinde bilgisayar başındasın.Çok yanlış :protesto:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

:lol::lol::lol: .Şaka gibi ya.Ege adresini bana gönderirsen sana bitane raket göndereceğim.Ama salak merte vermeyeceksin.Birde ders alman gereken bişey var babandan gizli hiç birşey alma.Kırılıyor sonra :lol: .Adresini bekliyorum.Hoşçakal...

NOT:12 yaşındasın ama gecenin 2 sinde bilgisayar başındasın.Çok yanlış :protesto:

Bu forumun üyeleri bir başka. Hiç işim olmasa bile neredeyse hergün girip okuyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

geleceğin oyuncuları böyle oluyor :D inş devam edersin ilerde masatenisine

Kontürol edilirse bu çocuktan her şey olur.Hız verileri çok yüksek,kontürolü bira zor görünüyor. (Lastik tahta yorumuna döndü bu benzetmede)

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 15 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..