Jump to content
Masatenisi.org Forum

Veteranlık Hakkında

Guest haralambos

Recommended Posts

Değerli arkadaşlar, ben 31 yaşındayım. Masa tenisinde iyi olduğuma inanıyorum. Veteran turnuvalarına katılmak için yaşım müsait midir, bu tarz turnuvalara katılmak için sağlık raporu, lisans vb. belge gerekiyor mu, bilgisi olanlar benimle paylaşırlarsa sevinirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Değerli arkadaşlar, ben 31 yaşındayım. Masa tenisinde iyi olduğuma inanıyorum. Veteran turnuvalarına katılmak için yaşım müsait midir, bu tarz turnuvalara katılmak için sağlık raporu, lisans vb. belge gerekiyor mu, bilgisi olanlar benimle paylaşırlarsa sevinirim.

merhaba

resmi olarak yapılan veteran maçlarına katılmak için en az 40 yaşında olmak gerekiyor (dünya-avrupa ve türkiye veteran şampiyonaları). ama özel yapılan veteran turnuvalarında hazırlık grubu adı altındaki kategoride oynamak için 30 yaş ve üzerinde olmak gerekiyor.istanbul veteran masa tenisçileri olarak bu tip turnuvalar düzenliyoruz.buralarda oynayabilmek için yaşınız uygun.herhangi bir lisans ve sağlık raporu gerekmiyor.

ocak ayında böyle bir turnuvayı bolu da yapacağız (tarihler daha sonra www.ivtta.net sitemizde yayınlanacak).

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hukuki bir metinle merakımı giderdiğiniz için teşekkürler...

Rica ederim. Bu işin hukuki tarafıydı. Bir de hakiki tarafı var. Benim gördüğüm birkaç özel veteran turnuvasında 30 yaş grubu da vardı. Bu gruba hazırlık grubu diyorlar. Yemekte çocuklara hazırlanan ayrı masa gibi birşey.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle veteran olmak için acele etmemenizi tavsiye ederim. Aslında veteran 'yaşlı'nın nazikçesi oluyor. Ancak Fulya'nın da dediği gibi genç arkadaşları da turnuvaya dahil etmek için hazırlık grubu açılıyor. Bu da sizi kesmezse mahkemeye gidip yaşınızı büyütebilirsiniz.

Umarım en kısa sürede aramızda sizi görürüz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle veteran olmak için acele etmemenizi tavsiye ederim. Aslında veteran 'yaşlı'nın nazikçesi oluyor.

Ben veteran olmakta acele ettim ama hiç birşey olamadı. Keşke bu yazıyı daha önce yazsaydınız ya ,bizede bir hayrı olurdu ..

Bir de kibarız ki sormayın nazik nazik veteranlığı tanımlamışsınız.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..