Jump to content
Masatenisi.org Forum

Hinoki Carbon Tahta

Guest herbakici

Recommended Posts

merhaba arkadaşlar ben 729 hinoki carbon tahta aldın ve üzerine 729 High Point lastik taktım.. ama bana çok çok hızlı ve kontrol edilemez bir raket oldu. ben çok iyi derecede iyi bilmiyorum.o rta derecede biliyorum. masaya yakın oynuyorum. kontrollü oyunu tercih ederim. ayrıca ben ilköğretim 5. ve 6. sınıf öğrencilerim var onları çalıştırıyorum onlar için. 729 hinoki carbon üzerine hangi lastiği almalıyım ki (hızı tahta veriyor zaten) kontrollü, spini iyi bir raketim olsun.

729 hinoki carbon tahta özellikleri

Sınıf Off+

Hız 10

Kontrol 9

Ağırlık 84Gr.

Katman 5+2

729 High Point lastik özellikleri

Sınıf Off+++

Hız 12

Kontrol 12

Spin 12

Elastikiyet Soft

Kalınlık 2.0 mm

ayrıca araştırdım 729 FX Super Soft, DHS Dipper 2, DHS PF 4, Hurricane 2 N Serisi, gibi lastiklerden hangileri iyi olabilir veya sizin önerdiğiniz bir lastik varmı... teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhaba arkadaşlar ben 729 hinoki carbon tahta aldın ve üzerine 729 High Point lastik taktım.. ama bana çok çok hızlı ve kontrol edilemez bir raket oldu. ben çok iyi derecede iyi bilmiyorum.o rta derecede biliyorum. masaya yakın oynuyorum. kontrollü oyunu tercih ederim. ayrıca ben ilköğretim 5. ve 6. sınıf öğrencilerim var onları çalıştırıyorum onlar için. 729 hinoki carbon üzerine hangi lastiği almalıyım ki (hızı tahta veriyor zaten) kontrollü, spini iyi bir raketim olsun.

729 hinoki carbon tahta özellikleri

Sınıf Off+

Hız 10

Kontrol 9

Ağırlık 84Gr.

Katman 5+2

729 High Point lastik özellikleri

Sınıf Off+++

Hız 12

Kontrol 12

Spin 12

Elastikiyet Soft

Kalınlık 2.0 mm

ayrıca araştırdım 729 FX Super Soft, DHS Dipper 2, DHS PF 4, Hurricane 2 N Serisi, gibi lastiklerden hangileri iyi olabilir veya sizin önerdiğiniz bir lastik varmı... teşekkürler...

Tahtayı almışsınız, en azından 1.9mm nin altında bir lastik alında, azıcık raketiniz kontürollü olsun.Tackiness C 1,7mm lastik tarzında olabilir.Tahtanın kontürolsüzlüğünü vede hızını bir nebze düzene sokabilirsiniz belki.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ayrıca ben ilköğretim 5. ve 6. sınıf öğrencilerim var onları çalıştırıyorum onlar için. 729 hinoki carbon üzerine hangi lastiği almalıyım ki (hızı tahta veriyor zaten) kontrollü, spini iyi bir raketim olsun.

Herhangi bir markanın All+ Sınıfı bir Tahtasını ve üzeri yapışkan olmayayan 1.9mm sünger kalınlığını da geçmeyecek lastikleri tercih etmeniz sizin için çok faydalı olacaktır.

Selamlar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 42 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..