Jump to content
Masatenisi.org Forum

Butterfly Platin(+) Mı, Kreanga Power Mı?

Guest Mustafa132

Recommended Posts

Merhaba ben butterflyın iki raketi arasında karar veremedim.Butterfly platin (+) ile butterfly kreanga power arasındaki fark nedir?Hangisi bana uygundur?Masaya yakın oynarım.Defansım fena değil.Bazen atak oynarım.Topa spin atmayı severim.Yardımlarınız için teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

:D: :D: forumun bu kısmını dikkatli incelediysen tavsiye isteyen ardaşlara az çok neler önerildiğini okumuşsundur, söylediğin raketler hazır raketler, eğer hobi amaçlı oynayacağım, fazla para da vermek istemiyorum dersen platin'i al kullan, ama hobi amaçlı değil de hem bu sporu en iyi şekilde yapabilmek, bölge turnuvalarına katılmak ve kendimi geliştirmek istiyorum dersen kreanga power için vereceğin 70-75 ytl paraya daha kaliteli bir kombi raket alabilirsin ki emin ol kendini geliştirme adına hazır raketlerden daha uygun olur.

öncelikle ne yapmak istediğini anlayalım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

:D: :D: forumun bu kısmını dikkatli incelediysen tavsiye isteyen ardaşlara az çok neler önerildiğini okumuşsundur, söylediğin raketler hazır raketler, eğer hobi amaçlı oynayacağım, fazla para da vermek istemiyorum dersen platin'i al kullan, ama hobi amaçlı değil de hem bu sporu en iyi şekilde yapabilmek, bölge turnuvalarına katılmak ve kendimi geliştirmek istiyorum dersen kreanga power için vereceğin 70-75 ytl paraya daha kaliteli bir kombi raket alabilirsin ki emin ol kendini geliştirme adına hazır raketlerden daha uygun olur.

öncelikle ne yapmak istediğini anlayalım

Ben okulda hobi amaçlı oynamak için alacağım.Bölge turnuvalarına belki daha sonra katılırım.Şimdilik platin(+) yeterlimidir?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hobi amaçlı kullanacaksan sorun olmaz, ama ilerde masa tenisi oynamak hoşuna gider de raketein sana yetmediğini farkedersen platini boşa almış olursun. unutma sakın. mertcanın önerdiği gibi 50 ytl ile forumdaki hakan.a'dan veya champ nikli arkadaşlardan kullanılmamış kombi raket de alabilirsin, tercih senin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 24 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..