Jump to content
Masatenisi.org Forum

HaydarpaŞa Spor Salonu Masa Tenİsİ Turnuvasi

Recommended Posts

Orda masatenisi.org tan gelen yeterli sayıda kişi olursa kendi aramızda bir turnuva ayarlarız neden olmasın?

bu arada katılım ücreti var mı ? ve varsa ne kadar? aslında bence de form üyeleri arasında bi turnuva olsa daha güzel olur.

saygılar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

turnuva pazar günü de var. cumartesi daha ileri seviye oyuncular, pazar ise diğer oyuncular için düşünülmüş. ama herkesin her iki güne de katılması mümkün. her iki gün de saat 13.00'de başlıyor. ve katılım ücreti 7,5 YTL.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Selamlar Arkadaşlar,

Ben katılmayı düşünmesemde sizlerle tanışmak için gelmeye çalışacağım. Ancak bana salonun yerini tarif edecek yada ulaşabileceğim bir telefon verecek arkadaşları arıyorum. Avrupa yakasından geleceğim için Anadolu tarafını pek bilmem. Sanırım vapurla karşıya geçerim ama ondan sonrasını bilmem.

Lütfen benim gibi pusulası bozuk bir arkadaşa yardım edelim :sasi:

Sevgiler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yardım etmeye çalışıyım , vapurla kadıköye gelin , kadıköy minibüs durağından marmara üniversitesi hastanesine giden dolmuşa binin , şoförden size oraya gelince haber vermesini söyleyin , minibüsten inince ışıklardan aşağıya doğru bir yol gidiyor o yolu takip edin 100 metre kadar , bitince sağa sapın biraz ilerde sağda haydarpaşa lisesini göreceksiniz , girişteki bekçiye masa tenisi salonunu sorarsanız size gösterir , gözrüşmek üzere...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

saadettin sana süper bir tarif yapayım. üsküdardan taksiye binersen 10 dakikalık bir yol. capitol alışveriş merkezinin önünden devam edeceksin, az ileride yol ikiye ayrılır. sağdan devam edeceksin ve 2. ışıklardan sağa döneceksin. az ileride sağda marmara üniversitesi hastanesinin acil giriş kapısı var, burayı geçince hemen ileride haydarpşa lisesi var. salon lisenin içinde.

dolmuş ile ulaşmak da mümkün. üsküdardaki çeşmenin ordan kalkan ümraniye dolmuşları capitol'un önünden geçer. capitol'de inip, yine sağdan devam edip ikinci ışıklardan sağa dönerek salonu bulmak mümkün.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çünkü yarından itibaren güneyde tatilde olacağım  .tembellik yapacağım
Tufan Antalya civarına geliyorsan, bekleriz. Tembellik yapacağım dediğine göre masa tenisi oynamak istermisin bilmem ama ...

saadettin sana süper bir tarif yapayım.

Harbi süper bir tarif olmuş :P:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tufan Antalya civarına geliyorsan, bekleriz. Tembellik yapacağım dediğine göre masa tenisi oynamak istermisin bilmem ama ...

Togaycım tam 400 km doğu tarafına geliyorum :lol: .Silifke-Taşucunda olacağım.Ancak başka bir zaman görüşürüz artık.Sen Kaderlerle falan görüşüyorsan selam söylersen sevinirim. :bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 years later...
Guest yakup yıldırım

ben amatör bir oyuncuyum

cumartesi inş gelicem ama sadece oyayanlar nasıl oynuyor ben ne seviyedeyim onu anlamak için

ama artık karar verdim antrenmanlara baslıyacağım oynayacak yer buldum bakalım inş kendimizi gelistiririz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben amatör bir oyuncuyum

cumartesi inş gelicem ama sadece oyayanlar nasıl oynuyor ben ne seviyedeyim onu anlamak için

ama artık karar verdim antrenmanlara baslıyacağım oynayacak yer buldum bakalım inş kendimizi gelistiririz

hepimiz amatör sayılırız... sadece aramızda çok iyi oynayanlar var.

C.tesi biz de oradayız, görüşmek üzere

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

"hepimiz amatörüz" hakan abi. :)))

p s : fbvtt ye rövanş için bekliyorum. zaten nisanda 2. rating turnuvası için gelirsin herhalde. rövanşı da aradan çıkarırız hani :D

Merhaba Bora,

fbvtt'ye geleceğim tabiki. Fakat ben 4.gruptayım, sen ise 5'de diye biliyorum. Fırsat olursa maç yaparız.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..