Jump to content
Masatenisi.org Forum

Donic Desto F3 Big Slam , Donic Desto F3 Ve Donic Quattro Formula

ErcanCoşkun

Recommended Posts

Guest Ömer Faruk Yılmaz
Merhaba,

Ben amatör bir oyuncuyum ve hocam bana bu 2 raket sana uygun dedi.Hanigisini istersen onu al dedi size göre hangisini almak daha mantıklı.Görüşleriniz neler.

Bu iki "lastiğin" sana uygun olacağını söylemiştir. İlk kombiniz ise Big Slam daha iyi olur bence ...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba,

Ben amatör bir oyuncuyum ve hocam bana bu 3 lastik sana uygun dedi.Hanigisini istersen onu al dedi size göre hangisini almak daha mantıklı.Görüşleriniz neler.

Bir de bu lastikler donic waldner black devil ile uyumlu bir şekilde kullanılabilirnit mi?

Merhabalar...

Amatör bir oyuncu olduğunuzu söylemişsiniz, amatör bir oyuncu için karbon bir off+ uygun değildir... Amatör oyuncular all, all+ ve en fazla Off- tahtalarla oynarlar...Bende bu hataya düştüm ve pişmanım...

Bu tahtalar hangileridir derseniz...

Neden all tahta derseniz...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sanırım uygundur enforce. Daha ziyade Waldner Senso V2 yi öneririm ben. Kullananlar çok beğenmişler, yorumlar iyi olduğu yönünde. Ama sana neden quadro yu önermediler anlamadım. Daha kontrollü ve daha spinli bir lastik değil mi? Waldner Senso V2 üstüne çift taraf Quadro çok kontrollü ve spinli olur. Hızı seni rahatsız etmez. Tabi daha tecrübeli üyeler benden iyi bilir. Bu mesajım aynı zamanda onlara bir sorum olsun.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ozan(Tsubasa) abiye ilk başladığımda sorduğumda bana all+, off- karakterli HERHANGİ bir tahtayı akıp kullanmamı söylemişti. Şeklini fiyatını sevdiğini al dedi. Doğru söylemiş ben 5-6 off- all+ tahta denedim hepsi birbirine oyun olarak çok benziyor pek bi farkları yok. Yani şekli ve fiyatı sana uygunsa istediğin bütün all+ off- tahtaları alabilirsin...

İyi günler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 38 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..