Jump to content
Masatenisi.org Forum

Masatenisine En çok önem Nereden

Guest Can

gelişmiş illerimizden masatenisine en çok önem verenler  

128 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

balıkesir i es geçmemek lazım balıkesirde masa tenisine çok ilgi olduğunu duydum ve bana gelince alanya da oynayan bir tane bile oyuncu yok.kendi yetiştirdiğim çocuklar universitede bu yüzden antrenman namına hiçbirşey yapamıyorumantalya ya gitneyi planlıyorum ama herseferinde mutlaka bişey çıkıyor

bu arada alanya ya yolu düşen olursa mutlaka beklerim.(raketinizi unutmayın)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

mesajlara baktımda bir arkadaşımız istanbulu bu oylama da ayrı tutmak lazım demiş bence haklı bu işin başındaki kişiler istanbula yatırım yapıyorlar hep neden bilmiyorum ama başka illere hatta bazı illere top bile destek verilmiyor ama ben ce bu ankette bursa nın şansı çok benim görüşüm bu

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...
  • 1 month later...

Adanalı değilim, herhangi bir bağım da yoktur Adana ve Adana'lılarla ama böyle bir anket yapıp da Adana'yı yazmazsanız ayıp etmiş olursunuz. Türkiye'de masa tenisine çok önem veren, sayısız sporcu yetiştiren bu ilimizi nasıl atlarsınız inanamadım. Bu anketi düzenleyen arkadaşın Adana masa tenisi camiasına bir özür borcu olduğunu düşünüyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

ıspartada var ama eskisi kadar ilgi ve alaka kalmadı artık çünkü ögrencilerin artık ilgileri ve alakalları okullar o nedenle fazla ilgilenemiyorlar. Nüfus oranına göre bakıldıgında ısparta daha fazla ilgi var derim ben istanbulun nüfusuna göre orası çok olacak tabii ve büyük kulüp ve sponsorlar orada daha fazlavar o nedenle istanbul derim !!!!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 19 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..