Jump to content
Masatenisi.org Forum

Masatenisinde Ilerlemek Istiyorum,

Recommended Posts

Ben masatenisini severek oynuyorum ve bu sporu profesyonel olarak yapmak istiyorum. Buralarda öğretecek pek kişi yok, antreman yapacak adam da yok. Sizin bildiğiniz klüp, yer var mı? Bir de bu işer nasıl oluyor? Lisan nasıl alınır, turnuvalara nasıl girilir vs...

Eskiden stadyum açık tribun altında antrenman salonları vardı orada son salon m.tenisi salonuydu bölgenin, oraya gidersen oynayacak arkadaşlar bulabilirsin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Teşekkürler. Ben daha çok antrenor arıyordum. Bana gerek turnuvalar, gerek teknikler konusunda yardımcı olacak..

Adana son yıllarda büyük bir başarı gösterdi ve masa tenisine transferlerle büyük katkı sağladı. bu işin başını Sunay Atakan çekiyor sanırım. Sunay ın senin yaşında mlli takımı temsil eden oyuncuları var. Sunay hoca yı veya masatenisi ihtisas taki hoca kimse onlara ulaşırsan sana yardımcı olurlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 4 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..