Jump to content
Masatenisi.org Forum

Masa Tenisi.org Tişörtü Istiyor Muyuz?

Saadettin

www.Masa Tenisi.Org tişrtü istiyor musunuz?  

69 oy

1. 1. Ne düşünüyorsunuz?

• Evet istiyorum
      61
    • Hayır istemiyorum
      5

This poll is closed to new votes

Recommended Posts

önce t-shirtün yapılacağı yerle konuşulsa ve fiyat alınsa..adam deseki 50 tane ise şu kadar daha artarsa daha ucuz olur şu kadar olur falan diye..şu an elde 50 kişi var sanırım..ama yaklaşık bir fiyat alınır,kişi sayısı arttıkça fiyatında düşeceği hesaba katılırsa ve beden ölçülerinin ne olacağı belirlenirse daha iyi olur diye düşünüyorum..mesela bazı t-shirtün xxxl si bana anca olurken bazısının m si bile rahat rahat olabiliyor..ölçülerde göğüs ölçüsü ve boy uzunluğu olarak öğrenilirse herkes daha net bir karar verebilir..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

saadettin abi bende ilkoukldaki öğrencilerim için istiyorum.yardımlarınızdan sonra masatenisi org tişörtü ile maçlara çıkmak çok güzel olacak diye düşünüyorum. 8 tane 10-12 yaş arasındaki çocuklar için 4 tane 12-14 yaş arasındaki çocuklar için. sadece tişört sanırım.şortta varmı birde fiyat tahminen ne kadar olur. sevgilerle

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest thunderstruck

Ben de boyutuna göre ya 2 tane L ya da 2 tane XL alabilirim. En azından fikir sahibi omamız açısından Önceki senelerde yapılan T-shirt ile ilgili bir resim var mıdır acaba? T-shirtler hazırlanmadıysa renk olarak siyah veya koyu bir renk olması tercihimdir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...
Masa tenisi oyuncularının bedenleri dikkatimi çekti. Çoğunlukta XL ve L beden istekleri var. :huh:

Tabi masa başı işlerin sonucu olsa gerek.

Tsubasanın espiris güzelmiş ama arada kaynamış. Bir tanede ben ekleyim Tufan Beyin hoşgörüsüne sığınarak.

O şimdi spin çekiyor :whistle:

SELAMLAR,

Arkadaşlar,esprilerin dozu biraz fazla kaçıyor gibi!Bana sanki bazı arkadaşların şevkini kırıyor gibi geldi..Yapıcı olup,herkes elini taşın altına koymalı.Zira 24.12.2008 tarihinden beri tişört işi sürüncemede..Aranıza yeni katıldım sayılır.Önceki tişört durumunu da bilmiyorum.Zannediyorum,Sadettin ve Tufan beyler organize ediyorlar..Emeği geçen herkese teşekkür eder,örnek bir tişört modeli şekillenirse ve bize düşen bir şey olursa; Bursa ekibi olarak hazır olduğumuzu bildirir,tüm arkadaşlara saygılar sunarız..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

Ya bu T-Shirtlerin bi arkasi Sarı-Lacivert yazılı olanları vardı bir de atnalı gibi iriyazılı ve kırmızılı olanları vardı. 2 farklı model...

Ben sarı-lacivert olanı zaman içinde daha hoş buldum doğrusu. Fakat bendeki 2 tane almış olduğum sarı-lavicert olanlar zaman içinde hediye edip dağıttım elimde kalmadı.

Basılacaksa onlardan iki adet L isterim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Saadettin valla o kadar yoğunumki eve zor gidiyorum.Tişört için vakit ayırmam zor ama isteklerde çok çeşitli.Şunu söyleyebilirim 2 çeşit yaptırabilirim.Polo yaka ve sıfıryaka tişört.Logolar ilk yaptırdığımızla aynı olabilir.Renk seçeneklerini şu an bilmiyorum ama konuşurum.

Sonuçta fiyatlarıda öğrenip size yazacağım.İsteyen olursa yaptırıp kargoyla yollarım ama biraz geç olabilir nerde kaldı dememeli.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..