Jump to content
Masatenisi.org Forum

Masa Tenisi.org Tişörtü Istiyor Muyuz?

Saadettin

www.Masa Tenisi.Org tişrtü istiyor musunuz?  

69 oy

1. 1. Ne düşünüyorsunuz?

• Evet istiyorum
      61
    • Hayır istemiyorum
      5

This poll is closed to new votes

Recommended Posts

Arkadaşlar uzun süredir sitemizin tişörtünden bastırmamıştık ve artık yenilerinin hazırlanma zamanı geldi diye düşünüyoruz.

Renk ve logo seçeneklerine birlikte karar verebileceğimiz gibi ilk bastırılan tişörtlerimiz çok güzel olduğundan aynı logoyuda kullanabiliriz sanırım. Ama öncelikle hangi arkadaş hangi bedenden ve kaçar tane istiyor onu belirlemek lazım ki; Tufan Bey pazarlık yapıp bir fiyat belirleyebilsin. Sonuçta kazanç amacıyla yapılmasa da çok sayıda yapılırsa fiyatta otomatik olarak aşağı düşecektir. Ben yine birkaç tane almayı düşünüyorum mesela...

Bu arada bu işlerle uğraşabilecek veya tanıdıkları olan arkadaşlar var ise lütfen bizimle irtibata geçsin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İyi olur aslında, yazılı olması istenirse ve özel bir şeyler bulamazsanız ben şimdiden söyliyeyimde atlamayın sakın..Bu t-shirt'ler forumun genel havasınıda yansıtması lazım birkaç yazı örneğini aşağıda veriyorum bilgi olarak..

-Tenergy 05 mi alsam?Yandık..!!! Kapıyı kapatın diğer Tenergyler geliyorrr..

-Solisyonlu FX'i azıcık yorumlarmısınız nasıl lastiktir...!!!! ???

-Acil Yardım..

-Dikkat her an banlanabilirsiniz.!!!

-Yazılarınızı durup durduk yerde sildirtmeyin.

-G3 - 05'e karşı ,hangisi yendi ki.!!!

-TC ve TP her nekadar ne anlama geldiğini bilmesemde ikizmi bunlar?

Şimdilik bu kadar.Hoş bu konudan daha cevher arkadaşlar vardır onlarında ilgilerini bekleriz.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İyi olur aslında, yazılı olması istenirse ve özel bir şeyler bulamazsanız ben şimdiden söyliyeyimde atlamayın sakın..Bu t-shirt'ler forumun genel havasınıda yansıtması lazım birkaç yazı örneğini aşağıda veriyorum bilgi olarak..

-Tenergy 05 mi alsam?Yandık..!!! Kapıyı kapatın diğer Tenergyler geliyorrr..

-Solisyonlu FX'i azıcık yorumlarmısınız nasıl lastiktir...!!!! ???

-Acil Yardım..

-Dikkat her an banlanabilirsiniz.!!!

-Yazılarınızı durup durduk yerde sildirtmeyin.

-G3 - 05'e karşı ,hangisi yendi k.!!!

-TC ve TP her nekadar ne anlama geldiğini bilmesemde ikizmi bunlar?

Şimdilik bu kadar.Hoş bu konudan daha cevher arkadaşlar vardır onlarında ilgilerini bekleriz.

ktm

Bunları Ongun'a yazdıralım bence. Böyle bir tişörtü ben satın alırım. Oynarken rakibimi güldürüp dikkatini dağıtabilrim. Sonunda maç kazanmaya başlayabilirim!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kırmızı ve siyah olursa birer adet alabilirim, ama dayanıklı olmaları şartıyla. t-shirt lerin amacı birazda reklam olmalı dolayısıyla antreman sırasında giyilebilmeli diye düşünüyorum. Umarım ankara buluşmasında dağıtılan t-shirt gibi olmaz, valla bir kere giydim baskıların hepsi çıktı gitti.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aslında beden ölçüsü biraz yanıltıcı olur.Bazı ürünlerde S beden yazar L beden giyen insanlara bol gelir,bazılarında L beden yazar S beden giyen insanlara dar gelir.

İsteyen üyelerin miktar ve polyestermi pamuklumu istediklerini belirtmeleri buna göre ön araştırma yapılıp fiyat yakalamak gerekir. Sonrada renk tercihleri ,beden ölçüleri en ve boy cm olarak yazılıp sipariş alınmaları daha uygun olur sanırım.

Örnek Olarak

1. Beden Ölçüsü (en;?cm boy;?cm) 52-74 arası cm

2. Pamuklu 1 adet siyah

3. Polyester 1 adet mavi + 1 adet kırmızı

Yukarıdakine benzer bir kalıp olursa daha iyi olur gibi duruyor.

Daha önceden beden ölçüleri,belirlenmiş renk,polyestermi pamuklumu gibi ön araştırma yapılması gerekir.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yeni üye olarak ben de bu tişörtten istiyorum tabikide :)

eski tişöt nasıldı bilemiyorum ama sırt kısmına user idler yazılırsa daha hoş olur diye düşünüyorum..

yarın haldun alagaşta görüşmek üzere..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar ilgiyle yorumlarınızı okuyorum ve anladığım kadarıyla ince istek ve arzuları olan birazda kaşınan üyelerimizin sanırım sabrımı ve sinir tellerimin katsayısını test ettikleri kanısına vardım.Şimdilik bu üyelerimizin üyeliklerini silmiyorum ama ne olabileceği hakkındada kendim bile bilmiyorum.

Anlayacağınız Banner olmanız içten bile değil 1

Tişörtler bildiğiniz 4 sene önceki tişörtlerden 2

Logolar aynı olacak 3

Renk olarak sadece siyah ve beyaz üzerine baskılı olacak 4

diğer maddeler ve fiyat bilgisi duruma göre gelecek 5

Saygılarımla...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Siz yaptırmazsanız ben yaptırırım hıh! :P

Zaten Topspinin ustasıyım gözlerinin hastasıyım tişörtümle sağlam bir hayran kitlem olmuştu yeni yazılarımla şöhretim yurt sınırlarını aşacak gibi görünüyor :P

Arkadaşlar tişört siparişlerimizi sanırım Tsu halledecek.Bende hayran kitlesine katılıyor ve mütevaziliğiyle kendisini kutluyorum... :kizgin:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar ilgiyle yorumlarınızı okuyorum ve anladığım kadarıyla ince istek ve arzuları olan birazda kaşınan üyelerimizin sanırım sabrımı ve sinir tellerimin katsayısını test ettikleri kanısına vardım.Şimdilik bu üyelerimizin üyeliklerini silmiyorum ama ne olabileceği hakkındada kendim bile bilmiyorum.

Anlayacağınız Banner olmanız içten bile değil 1

Tişörtler bildiğiniz 4 sene önceki tişörtlerden 2

Logolar aynı olacak 3

Renk olarak sadece siyah ve beyaz üzerine baskılı olacak 4

diğer maddeler ve fiyat bilgisi duruma göre gelecek 5

Saygılarımla...

Ben de alırım. Pamuklu yerine yeni tip hava alan polyester olursa tercih ederim.(Ertan Bey iyi demişte biraz eksik gördüm istekleri)

Bende böyle birşeyler istiyorum hava almasada olur ama havalı birşey olsun, görenler neydi o duruşuma hasta olsun renklerinide çiçekli böcekli ve cıvıl cıvıl isterim,yakasındada özel bir resmim olsun, birde torunlarıma miras bırakacağım bir şekilde sağlam olsun,kadayıfında az yanık bol kaymaklısı olsun.Fiyatımı one yahu bedava değilmi bunlar birde paramı vereceğiz..

Banner olanından istemiyorum bana banlısı daha çok yakışır gibi geldi.

Allah kolaylık versin,kalın sağlıcakla.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..