Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ankara Türkiye Veteranlar Açık Kış Turnuvası

Guest Knife

Recommended Posts

20 -21 Aralık 2008 Tarihinde Ankara Altındağ Spor Salonu'nda Ankara Türkiye Veteranlar Açık Kış Turnuvası yapıldı.

Sonuçları görmek için tıklayınız...

Arkadaşlar,

Bu turnuvada dereceye giren arkadaşlarımızın fotoğraflarını http://www.ankaramasatenisi.org.tr/asp/prd...roup_ID=Turnuva adresinden görebilirsiniz.

Katılım sayısı yönünden Süper Lig maçlarının bir hafta önceye alınması nedeniyle çakışmasından dolayı 150'yi geçemedik, ama bir sonraki turnuvada çok daha organize olup rekor kıracağımıza inanıyorum. Emeği geçen özellikle Ahmet ABİŞ, Kenan ATALAY, Kenan ASİL, hakem arkadaşlarımız ve Ankara GSGM İl Yetkililerine teşekkür ederiz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar,

Bu turnuvada dereceye giren arkadaşlarımızın fotoğraflarını http://www.ankaramasatenisi.org.tr/asp/prd...roup_ID=Turnuva adresinden görebilirsiniz.

Katılım sayısı yönünden Süper Lig maçlarının bir hafta önceye alınması nedeniyle çakışmasından dolayı 150'yi geçemedik, ama bir sonraki turnuvada çok daha organize olup rekor kıracağımıza inanıyorum. Emeği geçen özellikle Ahmet ABİŞ, Kenan ATALAY, Kenan ASİL, hakem arkadaşlarımız ve Ankara GSGM İl Yetkililerine teşekkür ederiz.

Bende organizasyona katılan bir sporcu olarak teşekkür ederim.Turnuva hakkında olumlu ve olumsuz gözlenimlerimi sizinle paylaşmak istiyorum ancak benden önce turnuvayı düzenleyen ve emeği geçen Sn.Ahmet ABİŞ ve Sn.Kenan ASİL hocamın turnuva hakkındaki yorumlarını ve gözlemlerini belirtmelerini bekliyorum.Daha sonra gerekirse bende yorumlarımı ekleyeceğim.

Saygılarımla...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..