Jump to content
Masatenisi.org Forum

Anadolu Yakasında Gündüz Top Oynanacak Yer

Guest Aydın Ungan

Recommended Posts

Merhaba

Ben İzmir den Aydın Ungan..22 Aralık/5 Ocak 2009 tarihleri arasında İstanbul anadolu yakasında kalacağım.22 Aralık akşamı Sn Ertan Patır ın misafiri olarak ben ve Sn.Alifuat Göztepe FB veteranlar salonunda olacağız.Sn.Alifuat 23 Aralık salı gece uçağı ile İzmir e geri dönecek.Salı günü gündüz nerede top oynama şansımız var ?

Ayrıca benim kaldığım süre içinde alternatif top oynayabileceğim yerler hakkında bilgi alabilirsem sevinirim

Hoşçakalınız

Aydın Ungan

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

istanbul anadolu yakasında oynanacak yerler diye bir başlık var forumda. oradan yardım alabilirsiniz. FB veteranlar derneği dışında iki yer daha var benim bildiğim.

Merhaba

Evet Haldun Alagaş spor salonu var.Masaların durumu nedir acaba

Hoşçakalınız

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

Evet Haldun Alagaş spor salonu var.Masaların durumu nedir acaba

Hoşçakalınız

Aydın Bey merhaba,

İstanbul'a hoş geldiniz. Haldun Alagaş'ın masaları idare eder, fileler pek iyi değil, yalnız yerler mermer, masalar yan yana aralarda paravan olmadığı için top sağa sola gidiyor. Oynama alanı olarak ta fena değil. Ben kendime göre(masalar ve file) yorumladım. Bu durum kişiden kişiye değişebilir.

Ayrıca Örnek mahallesinde Ali Fuat Cebesoy İlköğretim Okulunun içerisinde Göztepe Veteran derneği var. 0216 3152020(FB veteranın tam karşısında kalıyor:)Altunizade de Haydarpaşa Lisesinin içerisinde İstanbul Veteran Derneği var. 0216 3256035 Yalnız bildiğim kadarıyla saat 16:00'da açılıyor.

İyi oyunlar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aydın Bey merhaba,

İstanbul'a hoş geldiniz. Haldun Alagaş'ın masaları idare eder, fileler pek iyi değil, yalnız yerler mermer, masalar yan yana aralarda paravan olmadığı için top sağa sola gidiyor. Oynama alanı olarak ta fena değil. Ben kendime göre(masalar ve file) yorumladım. Bu durum kişiden kişiye değişebilir.

Ayrıca Örnek mahallesinde Ali Fuat Cebesoy İlköğretim Okulunun içerisinde Göztepe Veteran derneği var. 0216 3152020(FB veteranın tam karşısında kalıyor:)Altunizade de Haydarpaşa Lisesinin içerisinde İstanbul Veteran Derneği var. 0216 3256035 Yalnız bildiğim kadarıyla saat 16:00'da açılıyor.

İyi oyunlar,

Merhaba

FB veteranlar ve Örnek mahallesindeki yeri tercih edeceğiz.Ayrıca Sn.Abdullah Aydın ve Sn.Erman Bozkurt beyler ile yıllar öncesine dayanan dostluğumuz bulunmakta.Cep telefonu ile Sn.Erman beye ulaşabildim.İlgileriniz için teşekkürler.Kesinlikle onları görmek isterim

Hoşçakalınız

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sayın UNGAN,

Haldun Alagaş'ı Mehmet bey güzel tarif etmiş. Fileler ile biraz oynandığı zaman uygun hale getiriliyor.

Hafta içi gündüz kalabalık olmayacağı için oyun alanı birçok salona göre daha rahat oluyor, özellikle sağa sola koşarken duvar ve paravan engeli yok. Tavan yüksekliği yeterlidir.

Emre beyin de dediği doğrudur, Fenerbahçe veya Göztepe deki masalar ile kıyaslandığında amatör bir havası vardır.

Fakat ücreti de hesaba katarsak Haldun Alagaş rakipsiz gibi. Masa saati 3 YTL'dir (kişi başı 1.5 YTL)

Gündüz giderseniz muhakkak iyi bir partneriniz olsun yanınızda. Biz Salı ve Perşembe akşamları saat 17:45-21:30 arası oradayız.

Sizinle tanışmak isteriz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sayın UNGAN,

Haldun Alagaş'ı Mehmet bey güzel tarif etmiş. Fileler ile biraz oynandığı zaman uygun hale getiriliyor.

Hafta içi gündüz kalabalık olmayacağı için oyun alanı birçok salona göre daha rahat oluyor, özellikle sağa sola koşarken duvar ve paravan engeli yok. Tavan yüksekliği yeterlidir.

Emre beyin de dediği doğrudur, Fenerbahçe veya Göztepe deki masalar ile kıyaslandığında amatör bir havası vardır.

Fakat ücreti de hesaba katarsak Haldun Alagaş rakipsiz gibi. Masa saati 3 YTL'dir (kişi başı 1.5 YTL)

Gündüz giderseniz muhakkak iyi bir partneriniz olsun yanınızda. Biz Salı ve Perşembe akşamları saat 17:45-21:30 arası oradayız.

Sizinle tanışmak isteriz.

Merhaba

Yarın olabilir.Partner olarak Sn.Alifuat ile gündüz gelebiliriz.Akşam onu İzmir e yolculayacağım.Saat 19.00 a kadar kalabiliriz sanıyorum.Bilgiler için teşekkürler

Hoşçakalınız

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

Fenerbahçe Veteranlar Derneğinde ben ve Alifuat arkadaşımın gördüğümüz ilgiden dolayı başta Sn Savaş hoca Sn.Ertan Patır a çok çok teşekkür etmek istiyoruz.Sevgi ve dayanışmanın paylaşım ile neleri yaratabileceğine dair güzel bir çalışmanın sonucu olarak masatenisi sever olarak gurur duyduk.

Yıllar sonra olsa da karşılaştığımız zaman kaldığımız yerden devam eden samimiyetin bizler için ne kadar önemli bir özellik olduğunu bir kez daha anlamış olduk.

Ayrıca Sn.Cüneyt bey ile karşılaşmak da ayrı bir heyecan oldu.

Tekrar teşekkürler

Hoşçakalınız

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Selamlar !

Bu akşam Aydın Bey ile birlikte FB Veteranlar derneğinde antreman yapma şanşımız oldu, Savaş Paravuştalı Hoca ve forumdan Ertan Bey ile Emre İmamoğluyla da tanışma fırsatımız oldu.

Sağolsunlar bizlerle ilgilendiler ve sanki derneğin üyeleriymişiz gibi rahat rahat oynadık oradaki arkadaşlar da çok sıcakkanlı davrandılar bizlere ve arada kısa da olsa güzel bir sohbet olanağı da bulduk. Hepsine çok teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 1 Gizli, 70 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..