Jump to content
Masatenisi.org Forum

İl Temsilcileri

Guest mkusbaz

İl temsilcileri  

40 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Evet yılın bence en civcivli zamanı spor okulları yeni sporcu avında.

Peki bu arada bulunduğunuz şehirdeki il temsilcisi Elazığdaki gibi çalışmaların kaçta kaçıyla uğraşıyor.

Şehrinizde kurumlar ligini kim kurdu kaç sponsoru var yeni yetişen çocukların geleceğinde il temsilcisinin etkisi nedir ?

ve buna benzer değerlendirmeleri düşünüp bir puanlama yapalım mı

Sadece ankete katılmayıp mahsur görmüyorsanız şehrinizi ve yorumlarınız da yazar mısınız

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar oy verenlerin sayısı gittikçe artıyor ama yorum yapan yok

hayırdır il temsilcilerini kırarız diyemi düşünüyorsunuz yoksa tanımıyor musunuz.

Yok yok spora siyaset karışırsa o işin cılkı çıkar.

lütfen şehir ve yorum yazalım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bizim temsilcimiz kendisi bu soruya cevap veriyor. Dün antrenör ve sporcularla katıldıkları "Salon Sporları" yerel tv programını seyretmek isterseniz sitemize bakabilirsiniz.

evet arkadaşım zaten konuyu elazığ il temsilcisinin faaliyetleri üzerine güzel ; bir örnek olduğu diğerlerine de örnek olması ve dikkati bu yöne çekmek maksatlı anketi açmıştım.

Ama birçok oy kullanan arkadaş konunun altına değilde doğrudan bana mesaj atarak " aman birader sen ne yapıyorsun başını belaya sokma bizide alet etme herkes bir köşe başını tutmuş .Siyasetin ,rantın önüne tek başına mı geçeceksin belanı mı arıyorsun.Bizide bulaştırıp aramızı bozma " diyen çok oldu.

Sonuçlara da dikkatinizi çekerim.

En iyisi bu anketi bitirmek.

Hadi hayırlısı

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Valla biz il temsilcimizden çok memnunuz (Kenan Asil -Ankara).Her ne kadar bu sene büyükler maçı şu ana kadar hiç verilmesede gençler ligi gibi ankaranın altyapısı için çok önemli bir adım atıldı (zaten büyükler maçında oynadıklarımızla antremanda da oynuyoruz).Tek eksiğimiz (bence) sadece masa tenisine ayrılmış bir salon.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

evet arkadaşım zaten konuyu elazığ il temsilcisinin faaliyetleri üzerine güzel ; bir örnek olduğu diğerlerine de örnek olması ve dikkati bu yöne çekmek maksatlı anketi açmıştım.

Ama birçok oy kullanan arkadaş konunun altına değilde doğrudan bana mesaj atarak " aman birader sen ne yapıyorsun başını belaya sokma bizide alet etme herkes bir köşe başını tutmuş .Siyasetin ,rantın önüne tek başına mı geçeceksin belanı mı arıyorsun.Bizide bulaştırıp aramızı bozma " diyen çok oldu.

Sonuçlara da dikkatinizi çekerim.

En iyisi bu anketi bitirmek.

Hadi hayırlısı

Merhaba.Bu yazınızı yazarken başını belaya sokma ve belanımı arıyorsun diye mesaj atan ve hatta bizide bulaştırıp aramızı bozma diyen bu bir çok üyelerimizin listesini bana verirseniz sevinirim.

Bela lafını anmak güzel değil.Bi kere düşünecek olursan sana bi sürü mesaj atan bu kişiler araları bozulmasın diye kimbilir neler yapıyorlar ve senide uyararak alet ediyorlar.

Senden istediğim bana kişisel mesajla bu kişileri bildirmen.

Bu sitenin yöneticisi olarak sana mesaj atanları zaten istersem bulacağımı biliyorsun.Bu nedenle beni uğraştırmadan vereceğini ve yardımcı olacağına kesinlikle inanıyorum.Kendileriyle tek tek konuşup bu ağır ithamları günışığına çıkaracağım.

Hadi hayırlısı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Elazığ.

Benden başka ilk seçeneği işaretleyen yok sanırım :)

İlde genel bir sevgi var temsilcimize karşı. Çalışmaları bir yana, herkese gösterdiği ilgi, güleryüz, anlayış insanı etkiliyor. Aynı ortamda bulunmak bile, ondaki enerjiden faydalanmak için yeterli. Hatta bi bakmışsınız, işi gücü bırakıp masa tenisi fedaisi olmuşsunuz. :)

O Mustafa Akgün.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben Muş'tayım. Bu yıl yeni geldim. Burda durum vahim. İl temsilcisi yatıyor hiç bir şey yaptığı yok. Sadece okulunda açmış bir egzersiz 10-15 oyuncu yetiştiriyor. Onlarında bir kısmı kendi akrabaları. Turnuva desen ne gezer. MEB'in Okullararası turnuvalarını bile 3 set üzerinden 2 kazanılan set olarak oynatan il temsilcisinden ne beklersiniz?

İl temsilciliğini verin bir şeyler yapalım diyorum. Aday hakem kursu açalım, turnuva düzenleyelim. Gençlik ve Spor müdürlüğünün kulübüne oyuncu yetiştirelim. Onuda 3 aydır yapamadılar. Bakalım hayırlısı sabrediyoruzzzzzzzzzz....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

"Ben Muş'tayım. Bu yıl yeni geldim. Burda durum vahim. İl temsilcisi yatıyor hiç bir şey yaptığı yok. Sadece okulunda açmış bir egzersiz 10-15 oyuncu yetiştiriyor. Onlarında bir kısmı kendi akrabaları. Turnuva desen ne gezer. MEB'in Okullararası turnuvalarını bile 3 set üzerinden 2 kazanılan set olarak oynatan il temsilcisinden ne beklersiniz?

İl temsilciliğini verin bir şeyler yapalım diyorum. Aday hakem kursu açalım, turnuva düzenleyelim. Gençlik ve Spor müdürlüğünün kulübüne oyuncu yetiştirelim. Onuda 3 aydır yapamadılar. Bakalım hayırlısı sabrediyoruzzzzzzzzzz...."

yıllar önce gerçekleşen bir olay anlatayım.

1995-1997 yıllarında A ŞEHRİNDE bizimle masa tenisi oynayan orta seviye oyuncu olan bir HAVACI ASTSUBAY arkadaşım vardı.Adı atilla idi.

yılı tam hatırlamıyorum.Yine 96-98 filan olacak.

Bu arkadaşın Muşa tayini çıktı. Oraya ulaşınca beden terbiyesine gidip antrenör kim oyuncular kim diye sormuş antreman arkadaşı aramış.Beden terbiyesindeki YETKİLİ A şahısları arkadaşımıza " Arkadaşım bu şehirde antrenör yok eğer sen biliyorsan FAHRİ olarak antrenörlük yaparmısın" demiş.

Yani işin özü bir zamanlar Muşta aslen HAVACI ASTSUBAY fahri olarakta masa tenisi antrenör olan birinin bulunduğunu söyleyebilirim.Hey gidi hey o günlerden bu günlere gelişme var var.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet yılın bence en civcivli zamanı spor okulları yeni sporcu avında.

Peki bu arada bulunduğunuz şehirdeki il temsilcisi Elazığdaki gibi çalışmaların kaçta kaçıyla uğraşıyor.

Şehrinizde kurumlar ligini kim kurdu kaç sponsoru var yeni yetişen çocukların geleceğinde il temsilcisinin etkisi nedir ?

ve buna benzer değerlendirmeleri düşünüp bir puanlama yapalım mı

Sadece ankete katılmayıp mahsur görmüyorsanız şehrinizi ve yorumlarınız da yazar mısınız

evet maalesef benim bulunduğum ilde de masa tenisi ne önem verilmiyor klüp kurmak zaten çok zor

:kizgin:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu arada arkadaşlar federasyon il temsilcileri konusuna bir el attı. ve bilin bakiim ne oldu?

Federasyon 2009 yılı itibariyle bütün il temsilcilerini fesh ediyor ve yerine gençlik ve spor il müdürlüklerinden yeni il temsilcileri atamalarını istiyor.

Tabiki bu benim işime geliyor çünkü direkt eski il temsilcisi fesh edilince il temsilciliği bana kalıyor. Bütün vatana millete hayırlı uğurlu olsun..........

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu arada arkadaşlar federasyon il temsilcileri konusuna bir el attı. ve bilin bakiim ne oldu?

Federasyon 2009 yılı itibariyle bütün il temsilcilerini fesh ediyor ve yerine gençlik ve spor il müdürlüklerinden yeni il temsilcileri atamalarını istiyor.

Tabiki bu benim işime geliyor çünkü direkt eski il temsilcisi fesh edilince il temsilciliği bana kalıyor. Bütün vatana millete hayırlı uğurlu olsun..........

hocam hayırlı uğurlu olsun.

sizin adınıza çok sevindik beklentimiz şudur ki anketimizde "çok iyi çalışır " seçeneğini işaretleten bir temsilci olmanız .

Valla " vardır ama ne işe yarar bilemem "dedirtirseniz yav halinize.

Elazığı örnek almanız dilekleriyle

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

İl Kırklareli...Babam bizim antrenörümüz Ulusal hakemimiz ve İl temsilcimiz...Neredeyse sıfırdan bir ekip yarattı ki 2 tane üst seviye jenerasyon 5 senede gitti ancak yerine daha güçlülerini oluşturdu her seferinde....50 bin nüfuslu ilde 800 lisanslı masa tenisçi , En az 1 A grubu , 1 Lig maçı getirtiyor ilimize...

Kurumlararası Ligimiz de var

Milli takım oyuncumuz var

Antrenör sayısı az ancak çok nitelikli antrenörler var ve il nüfusuna göre orantılanırsa antrenörler müthiş derecede oyuncu yetiştiriyor...

İl temsilciliği bütçesinin yeteceği kadar turnuva düzenleniyor

Ve bütçeyi ne kadar genişlettiğimize bakmak isterseniz

2002 , Kırklareli Merkez , Masa Tenisi İl Temsilciliği bütçesi ==>> 1500 YTL

2006 , " " " " " " " ==>> 14000 YTL

Her A grubuna vs. maçlara da gitmeye çalışıyoruz sponsorlar vs yardımı arayarak...

:D sizce nasıl bir il temsilcimiz var ???

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Süper bir il temsilciniz var. Ne kadar gurur duysanız azdır. Asıl üzücü altan artan bütçenin bile aslında ne kadar küçük olduğu.

Bu bir insanın nasıl fark yaratabileceğini de çok iyi gösteriyor. En içten saygı ve iyi dileklerimi iletmenizi rica ederim.

İbrahim Anaç

İl Kırklareli...Babam bizim antrenörümüz Ulusal hakemimiz ve İl temsilcimiz...Neredeyse sıfırdan bir ekip yarattı ki 2 tane üst seviye jenerasyon 5 senede gitti ancak yerine daha güçlülerini oluşturdu her seferinde....50 bin nüfuslu ilde 800 lisanslı masa tenisçi , En az 1 A grubu , 1 Lig maçı getirtiyor ilimize...

Kurumlararası Ligimiz de var

Milli takım oyuncumuz var

Antrenör sayısı az ancak çok nitelikli antrenörler var ve il nüfusuna göre orantılanırsa antrenörler müthiş derecede oyuncu yetiştiriyor...

İl temsilciliği bütçesinin yeteceği kadar turnuva düzenleniyor

Ve bütçeyi ne kadar genişlettiğimize bakmak isterseniz

2002 , Kırklareli Merkez , Masa Tenisi İl Temsilciliği bütçesi ==>> 1500 YTL

2006 , " " " " " " " ==>> 14000 YTL

Her A grubuna vs. maçlara da gitmeye çalışıyoruz sponsorlar vs yardımı arayarak...

:D sizce nasıl bir il temsilcimiz var ???

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Teşekkürler...Dediğim gibi 5 sende 2 jenerasyon sebebini bilmediğimiz bir şekilde masa tenisini bırakıyoruz diye ani bir karar verdi ancak yılmadık daha iyileri çıktı....

İlk jenerasyonumuz 5 sene öncesi kadardı işte Bahadır , Yunus Emre , Emrecan 3lüsü esas takımdı....Bahadır her yerde adı anılan biri olmuştu , andro sponsoruydu vs vs...Sonra birden bıraktı

Bu sefer 2. jenerasyonu yakaladık Özgün,Rasim,Figen gibi isimlerle ....En iyi 12lere katıldılar , Milli takım kamplarına gittiler , Türkiye 3.lük ve 4.lüğü elde ettiler

Ve şimdiki jenerasyon ... Türkiye 2. lig takımı bayanlarda , takımda bir Minik bir Yıldız bir Genç oyuncu var...Minik oyuncular Türkyie 1.liği elde etti Sivas'ta....Bedensel Engelli arkadaşım Yağız Türkiye de 1. oldu , avrupa'da Slovenyaya gitti.....

Ve bir not ; Bahadır bırakmadan önce Zong.lı Mehmet'i 3-0 yenecek kadar kaliteliydi...Devam etseydi daha ne kadar güçlü olabilirdik siz düşünün...

Önemli birnot Daha ; İlimizin nüfusu sadece 55 Bin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bulunduğumuz ilin Masa Tenisi İl Temsilcisi Masa Tenisine çok uzak ve faaliyet yapmak istemeyen,Federasyon hakemlik görevi versede maça gitsem diyen,Neden faaliyet yapmaya çalışıyorsunuz neden benim işime karışıyorsunuz diyen,Ve yıl boyunca 1 tane dahi müsabaka organize etmeyen biri.Buna rağmen 12 senedir Vazgeçilmez İl Temsilcimiz.Canım Ülkem sen nasıl İleri seviyelere yükseleceksin???

MALATYA

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bulunduğumuz ilin Masa Tenisi İl Temsilcisi Masa Tenisine çok uzak ve faaliyet yapmak istemeyen,Federasyon hakemlik görevi versede maça gitsem diyen,Neden faaliyet yapmaya çalışıyorsunuz neden benim işime karışıyorsunuz diyen,Ve yıl boyunca 1 tane dahi müsabaka organize etmeyen biri.Buna rağmen 12 senedir Vazgeçilmez İl Temsilcimiz.Canım Ülkem sen nasıl İleri seviyelere yükseleceksin???

Hangi il olduğunu belirtseniz daha iyi olmaz mı?

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

KOCAELİ

Kocaeli ilinde il temsilciliği masa tenisini geliştirmek adına biraz daha çalışması gerekir. Kocaeli Büyükşehir Belediyesinde yapılmış olanların üzerine birşeyler eklemesi gerekir. İl temsilciliği olarak Kocaeli ili zayıf çalışmaktadır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Buradaki yazımdan dolayı mıdır nedir(nazar deydiğini düşünüyorum) geçen gün il temsilcimizin görevden alındığını duydum. :kizgin: Bunun neden yapıldığını hala anlamış olamamakla beraber Ankara için bu kadar emek harcamış birine ayıp edildiğini düşünmekteyim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

MALATYA

Daha önceki yazınızda şehir olarak gözümden kaçmış demek ki..Pardon o zaman.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 1 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..