Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ibb Nin Tayvanlı Oyuncusu Derbi Maçında Yok

Mustafa Altunok

Recommended Posts

Haberi yeni öğrendim sizlerle paylaşmak istedim. ibb nin tayvanlı oyuncusu şeng şeng en önemli maçlarda oynayamayacak.

süper lig in son etabında derbi maçları vardı. ibb-fenerbahçe ve ibb-iller bankası maçları bu hafta sonu tozkoparan da yapılacak. Ancak ibb nin tek transferi olan tayvanlı oyuncu Tayvan pro tour a katılmak için Tayvan da bulunuyor. Yani takımdaki yerini alamayacak. bu da ibb nin maçlara 2-0 yenik çıkması demek oluyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Onur cuğum aslında benim amacım bu konuda üyelerin görüşlerini almaktı. ancak kimse bir fikir beyan etmemiş. Tayvan lının lazım olduğu maçlar bu maçlardı. yoksa genç oyuncu Uğur süper ligdeki oyuncuların % 50 sini yenebilecek seviyede. açıkçası bana göre bu transfer boşa yapılmış olur. Milli takım olsa anlayacağım. katıldığı turnuva bir açık turnuva. Kulüpler böyle durumlarda ne yapıyorlar bilmiyorum yani göndermeme gibi bir yaptırumları olmuyormu bir bilen varsa açıklasın lütfen bizde bilgi sahibi olalım.

Bu arada maçlar başladı bende maça gidiyorum izlenimlerimi aktarmaya çalışırım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 15 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..