Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ankara Veternlar Turnuvası

Guest Fulya

Recommended Posts

22 yaşında veteran olunmadığı için ben oynayamaıyorum :kizgin:

Niye kızıyorsun ki, göndereyim nüfus kağıdımı git katıl,gerçi benim kafa kağıdını görüp burası veteranlar turnuvası dedik ihtiyarlar turnuvası değil de diyebilirler.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eğer kayıt alan arkadaş burayı okuyorsa Fahri SARILAR'ı da Listeye dahil ediversin lütfen.Selamlar...

[/quote veteran turnuvalarında yaş sınırı 40 tır.yaş grupları kendi aralarında maç yapar.40-49, 50-59,....bazı özel turnuvalarda ise hazırlık grubu oynayabilir. bu da 30-39 yaştır.ankarada ki turnuvada da hazırlık grubu var.

tabii ki fikstürün yapılabilmesi için önceden kayıt yapılması gerekiyor.(30 yaşın altındaysan kayıt olmuyor ama)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar Anayurt gazetesinin haberini aynen veriyorum.Fotolarınıda koyacağım.Hepsi gelmedi daha Anayurttan.

Veteranlar Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası Ankara Altındağ Spor Salonu’nda yapıldı

A.Cevat UĞRAŞ

ANKARA (Anayurt) - Veteranlar Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası Ankara’da yapıldı. Altındağ Spor Salonu’nda yapılan müsabakalara Ankara’nın yanı sıra İstanbul, Adana, Bursa, Elazığ olmak üzere toplam 135 sporcu katıldı. Ankara Masa Tenisi Derneği’nin organize ettiği turnuva Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Masa Tenisi İl Temsilciliği’nin katkı ve destekleri ile gerçekleştirilirken, Ankara Masa Tenisi Derneği Başkanı Yusuf Tuna, Altındağ Spor Salonu’nun yetersiz kaldığına dikkat çekerek, “Şampiyonaya katılım memnuniyet verici. Şampiyonaya katılan sporcu sayısı her geçen yıl artıyor. Masa Tenisi müsabakaları için kullanılan Altındağ Spor Salonu ihtiyacı karşılayamamakta. Şehir dışından gelen sporcularımız müsabakalarını hızlandırılmış bir şekilde yapmak durumunda kalıyorlar. Şampiyonaya katılan tüm sporcu arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Oldukça çekişmeli müsabakalar yaşadık. Dereceye giren arkadaşlarımızı da kutluyorum. Başarılarının devamını diliyorum.” diye konuştu.

İki gün süren müsabakalar sonucunda kategorilerine göre dereceye girenler ise şöyle oldu:

Bayanlar

1. Türkan Yolata 2. Fulya Diker 3. Melekber Karadeniz

Çift Bayanlar

1. Neslihan Özcan-Türkan Yolata 2. Fulya Diker-Tülay Dündar 3. Melekber Karadeniz-Havva Çetinkaya

30-40 Yaş Erkekler

1. Pata Pirtskhalava 2. Tufan Yalçın 3. Koray Er

40-50 Yaş Erkekler

1. Ensari Acar 2. Zafer Yıldırım 3. Muhammet Mercan

50-59 Yaş Erkekler

1. Filiz Özçelik 2. Dursun Doğan 3. Kenan Atalay

60 Yaş Üstü Erkekler

1. Erman Bozkurt (İstanbul) 2. Nihat Zengin (Ankara) 3. Tarık Özkan (İstanbul)

60 Yaş Altı Çift Erkekler

1. Pata Pirtskhalava- Atila Aydın 2. Kenan Atalay-Diler Dinçer 3. Seyhan Candan-Korkut Baytas

60 Yaş Üstü Çift Erkekler

1. Tarık Özkan-Nihat Zengin (İstanbul-Ankara) 2. Erman Bozkurt-Abdullah Aydın (İstanbul) 3. Oğuz Manas-Orhan Bakkaloğlu (İstanbul) 3. Cahit Mutlu-Yılmaz Bilensoy (Ankara)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İlk önce bu listede Aykut Dostoğlu (Aykut dede) yi göremediğim için üzüldüm. Bu turnuvada Altındağ spor salonunun bu tarz organizasyonlar için yetersiz olduğu göründü. Aslında şehir dışından gelen çoğu sporcu altındağ spor salonunda maç yapmaktan rahatsız gerek mekan olsun gerekse salonun imkansızlıklarından dolayı umarım masa tenisi için Ankarada özel bir salon yapılır ya da tahsis edilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..