Jump to content
Masatenisi.org Forum

Markalar Ve Türkiye Temsilcileri

Guest Anxious

Recommended Posts

Arkadaşlar, buraya masa tenisi markalarının Türkiye temsilcilerini yazarsanız sevinirim. Ben bir tek butterfly'ınkini biliyordum. Donic'inkini de forumdan öğrendim. Ama stiga, tibhar, joola vs. temsilcilerini bilmiyorum. Belki başka konularda adları geçmiştir ama düzenli olması bakımından bu konuya yazılırsa ve bu konu da genel bir konu olarak bu odanın başında bulunursa (Ertan Bey anlamıştır mesajımı) herkes kolayca firmalara erişir.

1. Butterfly => Enderspor..... www.enderspor.com

2. Donic => Hazerspor...... www.hazerspor.com

3. Tibhar => Spinspor..... www.spinspor.com

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bildiğim kadarı ile Onur GERMİYANOĞLU Joola'nın malzemelerini satıyor, Sabahattin hocada Yasakayı. Yalnız telefon numaralarını bilmiyorum. Onur geçen sene Çukurova üniversitesinde oynuyordu, Sabahattin hoca'da bjk'de şube sorumlusu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Joola---> onur germiyanoğlu  numarasını isteyenlere verebilirim.

Yasaka---> Sabahattin bey yine numarasını isteyene verebilirim.

Bildiğim kadarı ile Onur GERMİYANOĞLU Joola'nın malzemelerini satıyor, Sabahattin hocada Yasakayı. Yalnız telefon numaralarını bilmiyorum. Onur geçen sene Çukurova üniversitesinde oynuyordu, Sabahattin hoca'da bjk'de şube sorumlusu.

demek bir site adresi gibi bir şey yok. peki işyeri adreslerini verseniz. telefonları özel değilse onları da yazsanız buraya...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 6 months later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..