Jump to content
Masatenisi.org Forum

Masa Tenisi Oynayan Lisanslı Oyuncu..

Guest Genocider

Recommended Posts

• 3 weeks later...
  • 1 month later...

Champ kendimizi aldatmayalım,bu kadar sporcu olamaz...Fakat şu da bir gerçek ki gençlikspor müdürlükleri faal olmasa bile herkese lisans veriyor,yani lisansı yaptıran kişi ne yarışmalara katılıyor ne de antrenman yapıyor... :uzgun::frust::down:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Champ kendimizi aldatmayalım,bu kadar sporcu olamaz...Fakat şu da bir gerçek ki gençlikspor müdürlükleri faal olmasa bile herkese lisans veriyor,yani lisansı yaptıran kişi ne yarışmalara katılıyor ne de antrenman yapıyor... :uzgun::frust::down:

Ben kimseyi kandırmıyorum kardeşim.Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün Sicil Lisans Veri Tabanının dan aldım.dolayısıyla istatiki olarak doğru.Gerçekten oynayanlar kaç kişi dersen;tabiki az.Ama türkiye de sporcu sayısı malesef bu verilere göre değerlendiriliyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Buna tamamen katılıyorum.Lisanslı her oyuncu illa ki bir yerlerde oynamıyor ya da düzenli antremen yapmıyor (yapamıyor).

Hemen kendimden örnek vereyim; aşağı yukarı 15-20 yıldır amatör olarak masa tenisi oynamama rağmen benim daha düne kadar lisansla falan işim yoktu(çünkü işim gereği sürekli seyahatteyim) ama; İzmir'de oynayacak yer gittikçe sorun olmaya başladığı için,ben de ne yapabilirim diye düşündüm, aklıma Atatürk stadının altındaki "tek nizami olabilecek yer" geldi.Orada oynamak istedim, ama maalesef orada da lisans olmadan antremen yapma olanağı yokmuş,mecburen ferdi lisans çıkarmak ve sporcu kartı almak zorunda kaldım. İşte lisans sayıları belki biraz da böyle kabarıyor.

Lisans cıkardıktan sonra 8-9 ayda ancak iki ya da üç kez gidebildim.

Bu masa tenisini önemsemediğim anlamına gelmiyor. Ama; maalesef işim nedeniyle çok fazla zaman ayıramıyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

arkadaşlar resmi rakamlar her zaman sadece istatistiki bilgi verir ve inanın hiç gerçeği yansıtmazlar... yani bir çok baranşta gençlik spor klüpleri söz sahibi olmak için lisans sayısını arttırmaya çalışıyor. Yani her gelene lisanas çıkarma çabası içinde olanlar var. Champ ın verileri gerçeği yansıtmıyor olabilir ama malesef resmi olarak gerçek rakamlardır. Ben champ ı tanıyorum bu konuda söz söyleyebilecek en yetkili ağız o aramızda.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar resmi rakamlar her zaman sadece istatistiki bilgi verir ve inanın hiç gerçeği yansıtmazlar... yani bir çok baranşta gençlik spor klüpleri söz sahibi olmak için lisans sayısını arttırmaya çalışıyor. Yani her gelene lisanas çıkarma çabası içinde olanlar var. Champ ın verileri gerçeği yansıtmıyor olabilir ama malesef resmi olarak gerçek rakamlardır. Ben champ ı tanıyorum bu konuda söz söyleyebilecek en yetkili ağız o aramızda.

Sana katılıyorum OUMAR.Tabiki lisanslı olan her sporcu faal değil.Keşke bu sayının 5 de 1 i gerçekten faal olsa.Ancak resmi istatistikler böyle ve malesef Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü kamuoyuna ve Dünya Federasyonlarına bu şekilde bilgi veriyor.

Keşke faal lisanslı demek sezon içinde en az 3 tane resmi maça çıkmak demek olsaydı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...
  • 3 months later...

foruma yeni katıldım..aktif lisanslı sporcu olarak yaklaşık 10 yıl masatenisiyle ugrastım..su anda yaklaşık 6 yıldır herhangi bir kulupte oynamıyorum telekom da bi lisansim vardı en son ama iptaldir herhalde.23 yasında universitedeyim su anda. burda o eski arkadaslara rastlayabilirim umarım...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

foruma yeni katıldım..aktif lisanslı sporcu olarak yaklaşık 10 yıl masatenisiyle ugrastım..su anda yaklaşık 6 yıldır herhangi bir kulupte oynamıyorum telekom da bi lisansim vardı en son ama iptaldir herhalde.23 yasında universitedeyim su anda. burda o eski arkadaslara rastlayabilirim umarım...

Aramıza hoşgeldin.Telekomda oynadığını yazmışsın.Kişisel bilgilerinde hiç bir açıklama göremedim.Hangi şehirden katılıyorsun.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..