Jump to content
Masatenisi.org Forum

Kozyatağı

Guest Kök Börü

Recommended Posts

Benim bildiğim üç yer daha var(fbvtt kadar yakın değil tabi)

-Ornek mahallesi

-Haydarpaşa lisesi

-Haldun alagaş

Ayrıca ulaşım imkanım kısıtlı demenizi anlamadım.IETT sizi otobüslerine almıyor mu? :huh:

E-5 Göztepe köprüsünün oradaki FB kulübünün değil mi? Mutlaka oraya üyelik veya yıllık bir para isteyecektir. Meblağ yüksek olabilir. Oranın tam yeri köprünün olduğu yer değilde daha içeride değil mi... Ters kalmıyor mu..

Ornek Mahallesinin neresindedir acaba yazdığınız yer..

Saygılar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

E-5 Göztepe köprüsünün oradaki FB kulübünün değil mi? Mutlaka oraya üyelik veya yıllık bir para isteyecektir. Meblağ yüksek olabilir. Oranın tam yeri köprünün olduğu yer değilde daha içeride değil mi... Ters kalmıyor mu..

Saygılar

FB kulübüyle ilgisi yok. Burası bir dernek diğerleri de aynı şekilde dernek. Hepsi de ücretli. Aylık ücret sınırsız 60 ytl veya 10 ytl/gün. Kroki için www.fbvtt.org a bakabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Saygılar

En uygunu Haldun Alagaş / Ümraniye ( ücret olarak ).

Hatta bedava diyebiliriz, biz varken gelirseniz 1YTL yeterlidir ( Not: belli bir seviyenin altında bir oyuncu değilseniz ! )

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

O belli seviyenin altında olunca sanırım maliyet artıyor. Enteresan!

Hem de çok artıyor.

Şaka bir yana , eline 3 YTL 'lik raket alan ile de oynamak istemeyiz herhalde.

1 YTL bizim gruba dahil olursa ( 2-3 saat )

Normalde 3 YTL / masa / saat

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hakan bey, konuyu biraz saptırıyor olacağım ama bir şey sormak istiyorum.

Platinle ilgili yorumlarınız olumsuzdu. Hatta en kısa sürede silvere geçecek gibi bir izlenim bırakmıştınız. Ancak, imzanızda hala platin kullandığınız görülüyor. Platinle ilgili görüşlerinizde bir değişiklik oldumu, şimdi memnunmusunuz?

selamlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hakan bey, konuyu biraz saptırıyor olacağım ama bir şey sormak istiyorum.

Platinle ilgili yorumlarınız olumsuzdu. Hatta en kısa sürede silvere geçecek gibi bir izlenim bırakmıştınız. Ancak, imzanızda hala platin kullandığınız görülüyor. Platinle ilgili görüşlerinizde bir değişiklik oldumu, şimdi memnunmusunuz?

selamlar.

Merhaba,

eskimeden lastik değiştiren biri değilimdir. Mecburen biraz alıştık sayılır. Şöyle 3-4 ay daha geçsin bakalım, belki Platin Soft'a geçerim.

Platin'e geçmemin sebebi Silver'ın üst yüzeyi çok çabuk yıpranıyordu ve Platin böyle değil diye yazılar okumuştum.

Şimdilik yıpranma yok gibi.

Sünger sertliği dışında Silver ile en büyük farkı Platin'i sürekli temizlemek gerektiğidir.

Silver'ı antrenman günü bir kere temizlemek yetiyorken, Platin'i her antrenman maçı arasında temizliyorum. Yoksa top tutuşu çok değişiyor.

Selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 81 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..