Jump to content
Masatenisi.org Forum

Combo Tavsiyesi

Guest ralper

Recommended Posts

Merhaba,

bir süre forumu inceledikten sonra size danışmaya karar verdim.

Hazır raket almayı düşünüyordum ancak forumda yazılanları okuduktan sonra belkide combo bir raket daha uygun olabilir.

Oyun Tarzım : Spinli farklı servisler atmayı ve topa spin vermeyi seviyorum. Masaya çok yakın oynamıyorum. FH lerimle güzel kütler vurabiliyorum ve BH i genelde savunma için kullanıyorum. Kesmeler ve spinler sevdiğim unsurlar...Ani küt vuruşlarda yapmayı seviyorum....

Bu oyun stiline göre Maks 100 YTL ye hazırlatabileceğim bir combo var mı ? Nereden alabilirim ? Fast Spin dışında İstanbulda hemen alabileceğim bir yer varmı ?

Çok fazla soru oldu, zahmet edip cevap verenlere şimdiden teşekkür ederim....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Fh için Friendship Higher III, bh için Focus III ya da DHS TNT, Dipper, Dipper 2

tahta olarak DHS Sirocco SRA nasıl bir tahtadır bilmiyorum ama fiyatı uygun. Ama dediğiniz oyun tarzı için fh ye Higher çok uyar gibi geliyor bana.

İlerde lastikleri değişmeyi düşünüyor musunuz? Ben de 80 ytl ye kadar combo alıyorum ve en ucuz lastikleri seçip tahtaya daha fazla para yatırmayı tercih ettim. İlerde zaten eskiyecek lastikler, elimde iyi bir tahta bulunsun dedim. Benim alacağım iki lastiğin toplam fiyatı 14$. Yurtdışından alıyorum ben. Bu tekniği öneririm :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Fh için Friendship Higher III, bh için Focus III ya da DHS TNT, Dipper, Dipper 2

tahta olarak DHS Sirocco SRA nasıl bir tahtadır bilmiyorum ama fiyatı uygun. Ama dediğiniz oyun tarzı için fh ye Higher çok uyar gibi geliyor bana.

İlerde lastikleri değişmeyi düşünüyor musunuz? Ben de 80 ytl ye kadar combo alıyorum ve en ucuz lastikleri seçip tahtaya daha fazla para yatırmayı tercih ettim. İlerde zaten eskiyecek lastikler, elimde iyi bir tahta bulunsun dedim. Benim alacağım iki lastiğin toplam fiyatı 14$. Yurtdışından alıyorum ben. Bu tekniği öneririm :D

Bilgi için tşk. Lastikleri çok sık değiştirmek istemiyorum. Yurtdışından alıyorum dediniz, nereden alıyorsunuz ve gelmesi ne kadar sürüyor?

BH için öneriniz var mı ?

TŞK

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yutdışından presports tan alıyorum. Malezya dan. Sağ tarafta para birimleri var ordan USD yi seçin. Kargo iki lastik+bir tahta 11$. Ama ürünlerden buradakinden ucuz. Ya daha ucuza geliyor, ya da aynı fiyar. Gelmesi iki hafta sürüyor.

Ekipmanları sık değiştirmeyi düşünmüyorsunuz, sık derken ne kadar? 6 ay a kadar iki lastik daha alabilirseniz bence sizde benim gibi yapın. Hem alışmanız kolay olur, hem de 6 ay sonra güzel bir kombiniz olur. Ben tahta olarak bilinen ve sevilen bir tahta olan Butterfly Petr Korbel tahta ile aynı gibi ama daha hafif olan nittaku sanlion diye bir tahta alıyorum. Fiyatları aynı. bi dk ben bi presportstan hesaplayam bi combo...

729 Friendship Higher III.....................$13.95

Dawei Sprungfeder G3-A.....................$4.65

Butterfly Petr Korbel tahta...................$37.20---

Toplam $55.80, 86.50 YTL + kargo=100 YTL bence süper oldu, hem güzel bir tahtanız olur, hem de oyun stilinize uygun bir lastiğiniz. Bh için seçtiğim lastik daha yumuşak. Ben bh tarafım zayıf dedim bu lastiği önerdiler. Sizte güvenilir bir site, foruma da bakarsanız ordan alışveriş yapan birçok kişi görebilirsiniz. Türkiyede korbel üstüne highera vereceğiniz parayı ordan korbel üstüne higher, bir adet daha lastik artı kargo ya veriyorsunuz. Yani ucuz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 37 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..