Jump to content
Masatenisi.org Forum

Dhs 5002

Guest mendebur

Recommended Posts

Arkadaşlar DHS 5002 almayı düşünüyorum. Yorumlarınızı almak istedim. Şimdiden teşekkürler...

sanırım bu raketten bahsediyorsun.bu raket yerine kendine çok daha iyi ve yaklaşık aynı fiyatta bir raket yapabilirsin.oyun stilini söylersen yardımcı olmaya çalışırım..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sakın kardeş, sakın alma. Hazır tahta ile kombo raket arasındaki farkı forumdan araştır. Aynı fiyata kombo raket al, sen de kaybedenlerden olma :)

işi bilen üyelerden de cevap gelir, bekle sen. ben pek açıklamiyim kafanı karıştırmiyim. Onlar sana güzel güzel izah ederler

fakat bu bildiğimiz,lastiğinin altında bulaşık süngeri olan hazır raketlerden değil..bildiğimiz hurricane 2 var çift tarafındada..başlangıç için,hatta spin ağırlıklı oynayan oyuncular için alınabilir bir raket..piyasada pan asia lastikli butterfly hazır raketlerin 80-90 liraya satıldığı bi ortamda bu rakedi almak gayet mantıklı olur bence..tek eksisi tahtası okadar..kol gücüne ihtiyacınız olacak..zaten 70 liraya bir combo raket yapmaya kalksanızda alcağınız malzeme çin tahtası ve lastiği olacak..bu paraya anca bir avrupa lastiğinin tek yüzünü alırsınız..bunuda hesaba katmak lazım tabi..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar öncelikle ilginiz için teşekkür edeiyorum. Fakat maalesef ben kendimi tanımıyorum o konuda. :)) Yani çok uzun süredir oynamıyorum masa tenisi. Şöyle bir düşünüyorum da, sanırım kesme ve spin benim tarzım. Sanırım sorduğunuz da bu. Aslında aklımdan geçen hazır raket Butterfly 7000 idi, fakat hepsiburada.com 94 liraya satıyor (resmen kazık atıyor bana kalırsa), fast-spin.com da siteden kaldırmış. O yüzden aklıma DHS 5002 geldi. cagan'ın yazdığı gibi 70 liraya da kaliteli bir raket oluşturabileceğimi düşünmüyorum. Başka önerileriniz var mı? Görüşmek dileğiyle...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar öncelikle ilginiz için teşekkür edeiyorum. Fakat maalesef ben kendimi tanımıyorum o konuda. :)) Yani çok uzun süredir oynamıyorum masa tenisi. Şöyle bir düşünüyorum da, sanırım kesme ve spin benim tarzım. Sanırım sorduğunuz da bu. Aslında aklımdan geçen hazır raket Butterfly 7000 idi, fakat hepsiburada.com 94 liraya satıyor (resmen kazık atıyor bana kalırsa), fast-spin.com da siteden kaldırmış. O yüzden aklıma DHS 5002 geldi. cagan'ın yazdığı gibi 70 liraya da kaliteli bir raket oluşturabileceğimi düşünmüyorum. Başka önerileriniz var mı? Görüşmek dileğiyle...

ama hurricane 2 sert ve yapışkanlı değil mi? yeni başlayan biri için iyi olmaz gibi geliyor. Eğer 80 ytl ayırabilirsen çok güzel bir kombin olabilir. Hurricane 2 ile başlama bence. Avrupa tarzı sana daha uygun gelebilir.Hurricane 2 nin tanesinin fiyatı 30 ytl oldugunu düşünürsek, o raketin tahtası çok kötüdür. Ama yine de hazır raket demek doğru olmaz, ne de olsa üzerinde iki tane Hurricane 2 var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşım 1500 hazır tahtanın üstüne higher3 ve faster trashchend sponge ile oynuyor.... hiç bir sorun yok memnunuz çoğunluklada maçlarımızda set alamadan yeniliyorum....hızlı olmasın diyorsan tahtası sana sorun yaratmaz sanırım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 48 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..