Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ekipman Tavsiyesi

Guest kaankanlılar

Recommended Posts

Herkese merhabalar.Arkadaşlar ben orta düzey bir masatenisi oyuncusuyum ama daha kendime ait bi raketim bile yok:( İnternette butterfly 7000 (primoractı galiba) fiyatını araştırırken bu siteyle tanıştım.Gerçekten de içeriğine hayran kaldım.Forumlarda arkadaşlar hazır rakete 60-80 ytl vereceğine combo raket alın diye tavsiyelerde bulunmuşlar.Oyun sitilime gelince;genelde sert,hızlı ve hücum ağırlıklı oynuyorum.Kontollü oynadığım söylenemez.Forehandim oldukça başarılı fakat backhandimi geliştirmem lazım.Raketimin orta ağırlıkta ve sertlikte olmasını istiyorum.Örneğin butterfly timo boll raketle oynadım,bana hafif ve yumuşak geldi.Topu çok hissetiriyordu.Lastik kalınlığına gelirsek raketin iki yüzünün de lastik kalınlığı farklı olursa (1.9 mm ve 2.2 gibi)daha kullanışlı bir raket olmaz mı?Raketin bir yüzü daha az hissettirmesi açısından.BH tarafıma daha kontrollü bir lastik olabilir.Lastikler solüsyonsuz kullanıma uygun olursa daha iyi olur.Fiyat olarak üst limitim 90 ytl.Yardımcı olmak isteyen arkadaşlar nereden ve kaç paraya alabileceğimi de belirtirlerse minnettar kalırım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar Dhs cw_c carbon raket almak istiyorum ve tarzıma uygun olduğunu düşünüyorum.Yalnız lastik seçiminde kararsızım.Fh de hızlı ve sert,bh de ise daha kontrollü ve spinli bir lastik arıyorum.

dhs cw-c carbon çok hızlı değil kontrollü bir tahta ...fhde üzerine ise kesikler,servis,spin için geospin tacky kullanabilirsin..bhde ise dipper2 kullanabilirsin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 34 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..