Jump to content
Masatenisi.org Forum

İzmir De Masa Tenisi

Guest Aydın Ungan

Recommended Posts

Merhaba

İzmir de gerek ferdi gerekse kurumsal masatenisi oynamak isteyen arkadaşlarımızın benimle temas kurmaları halinde yardımcı olabileceğimi düşünüyorum.Elbette Bornova,Balçova ve de Gaziemir de oanaklar sözkonusu.Benim çağrım masatenisini alt yapıdan alarak profesyonele ve de veteranlara kadar yaygın oyuncu ve yer hakkında bilgi vermek.

e-mail adresim unganlar@gmail.com

Hoşçakalınız

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kurumsal derken nasıl oluyor kurumlararası carsamba günü oynanan müsabakalardan mı söz ediyorsunuz

Merhaba

Evet çarşamba günü oynanan Ancak o lig (denilir ise ) başladı..Bana göre alternatif her zaman mevcut

Hoşçakalınız

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Aydın Bey. Adım Barış. Size e-posta da yolladım. Gaziemir'de oturuyorum. Benim gibi hevesli bir arkadaşım daha var. Biz de tam sizin başlığınızda bahsettiğiniz şekilde masa tenisi ile ilgilenmek istiyoruz. Bize yardımcı olabilir misiniz?

Merhaba Barış bey

Ben Kuruluşlar liginde TURKCEL de oyunuyorum.15 Aralık 2008 Pazartesi saat 17.00 de Alsancak Stadyumu altında Altay Masa Tenisi Şubesi olarak salonumuzu da tanıtan bir açılış yapacağız. Bünyemizde antrenör,eski mili oyuncular ve hala II.Lig de mücadele eden ayrıca İl veteranlar birinciliğini alan oyuncular bulunmakta.

Bekliyorum.Hoşçakalın

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

aydın hocam

katılım için herhangi bir ön koşul var mı ?

mesela benim lisansım yok , eğer bi kısıtlama yoksa bende 15aralıkta gelip tanışmak isterim....

Merhaba

Elbette yok..Koşulları beraber oluşturacağız.Bekliyoruz.

Sevgiler..Hoşçakalınız

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aydın bey hayırlı olsun.Sanırım İzmirde baya bi değişiklikler var ve yazınızdan anladığım kadarıyla hakan abilerde sizinle beraber.Salonda artık bir sorun kalmamış gibi.Senindim valla.Artık rahatlıkla antrenman yapacağınız yerin açılışını yapıyorsunuz bu çok güzel.Mutlaka İzmire sizi ve yerinizi ziyarete geleceğim.Görmek istiyorum.Oynamak isteyenlere tavsiye edebilirim değilmi.Çünkü oynamak isteyenler gün geçtikçe çoğalıyor.Sizin salona yönlendirmemde umarım bir sakınca yoktur.

Saygılarımla...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aydın bey hayırlı olsun.Sanırım İzmirde baya bi değişiklikler var ve yazınızdan anladığım kadarıyla hakan abilerde sizinle beraber.Salonda artık bir sorun kalmamış gibi.Senindim valla.Artık rahatlıkla antrenman yapacağınız yerin açılışını yapıyorsunuz bu çok güzel.Mutlaka İzmire sizi ve yerinizi ziyarete geleceğim.Görmek istiyorum.Oynamak isteyenlere tavsiye edebilirim değilmi.Çünkü oynamak isteyenler gün geçtikçe çoğalıyor.Sizin salona yönlendirmemde umarım bir sakınca yoktur.

Saygılarımla...

Merhaba

Sn Tufan Hocam

Çok teşekkürler temennileriniz için.Evet Sn.Gürcan,Sn.Hakan ve Sn.Bitirmiş ile beraberiz.Umarım başarırız.Destekleriniz için şimdiden teşekkürler.Ve mutlaka görüşmek dileğiyle.

Sevgi ve saygılar

Hoşçakalınız

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Barış bey

Ben Kuruluşlar liginde TURKCEL de oyunuyorum.15 Aralık 2008 Pazartesi saat 17.00 de Alsancak Stadyumu altında Altay Masa Tenisi Şubesi olarak salonumuzu da tanıtan bir açılış yapacağız. Bünyemizde antrenör,eski mili oyuncular ve hala II.Lig de mücadele eden ayrıca İl veteranlar birinciliğini alan oyuncular bulunmakta.

Bekliyorum.Hoşçakalın

Sayın Aydın Ungan

Yeni yerinizin açılışı size ve sizinle beraber bu spora gönül vermiş arkadaşlarınıza hayırlı ve uğurlu olsun,sağlıklı ve mutlu kalın..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 75 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..