Jump to content
Masatenisi.org Forum

Merhabalar, İlk Combo Raket Için Tavsiye

zhd Emre

Recommended Posts

Evet, presportstan verdiğim siparişim geldi. 17 Aralıkta vermiştim 30 Aralık ta geldi. Tahtaya baktım, gayet güzel göründü bana :D Hafif geldi. Bilemiyorum tabi, elime geçen tahta sayısı bir elin parmağını geçmez. Ama 78 g hafiftir herhalde. Yarın tarttıracam bakkalda..

Bunlarla birlikte çok narin ve sevimli geldi bana :D çok dikkatli davranıyorum ona. Başına birşey gelsin istemem.

Lastiklerde de sıkıntı yok, biri mavi biri turuncu süngerli 729 Super Fx lerim de geldi. Bende yapışkan olmasına rağmen hem önce verniklenmesi istediğimdem tahtanın hem de bendeki yapıştırıcının su bazlı olmasından dolayı yapıştırmadım. Yamuk keserim veya yapamam endişesi yoktu, aslında kendi raketimi kendim yapıştırmak isterdim :(. Masatenisi malzemeleri satan bir yer buldum Adana'da.(Bilseydim daha önceden, ordan alırdım . neyse...) Orda hem vernikletir, hem yapıştırtırım. Bir de kenar bandı attırırım. Uygun bir fiyata yapar herhalde. Yoksa lastikler sert gelebilir bana, eski tip yapıştırıcıyla en azından biraz yumuşar diye düşündüm.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 46 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..