Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yardıım!

Guest murat can

Recommended Posts

s.a abilerim ben de raket almayı düşünüyorum yani kesin almam lazım üniversite takımına giricem. hazır raket düşünüyürdum ama combo raketler aklıma iyice yattı fakat biraz pahalı sanki ben araştırdım baya ama.. benm fohand im çok iyi ve kuvvetlidir. backhand im forhand im kadar yok ama savunmasını ve yeri geldiğinde ii vururum fakat spin atamıyorum backhand le. ama forhandle atabiliyorum. acemi değilim ama sizin yanınızda acemi oluyorum. yeni üye oldum ve yardımınızı bekliyorum. bana orta halli controlü ve hız ı iyi olan combo raket önerebilir misiniz bu forumdan satan arkadaşlarda sölesin. biraz da ekonomik olsun. bu şartlarda raket bulabilir misiniz? yardımlarınızı bekliyorum şimdiden tşk ederim. e-mail adresim : ismim_onemli_deel@hotmail.com ilgilenen arkadaşlar mail veya bu adresi ekleyerek de yardımcı olabilirler. tekrar tşk ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 57 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..