Jump to content
Masatenisi.org Forum

Lastik Temizleyiciler Mi? Su Mu?

huorfefalas

Lastikleri temizlemek için hangisini tercih ediyorsunuz?  

42 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Kireçsiz su diye tabir ettiğiniz saf su mu?

Bildiğimiz ped şişelerde satılan sudan bahsediyor sanırım içme suyu desek olur.

İçme suyunu yanlışlıkla 300ytl yazmış MMustafa ama sanırım 300ykr yazacaktı(Bu paralara alışmak ne zor oldu,hala daha alışmışta değiliz ya).

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bildiğimiz ped şişelerde satılan sudan bahsediyor sanırım içme suyu desek olur.

İçme suyunu yanlışlıkla 300ytl yazmış MMustafa ama sanırım 300ykr yazacaktı(Bu paralara alışmak ne zor oldu,hala daha alışmışta değiliz ya).

ktm

:thup: Evet doğrusu 30 Ykr .. Ben hala alışamadım :)

-----

Kur değişti :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

300Ykr= 3 YTL eder :) Sakın o eski üç yüz bin lira olmasın...Yoksa benzinden pahalı olur :) 30 Ykr da anlaşalım:)

Ön görümümüm yüksektir.İleride 1 litre benzin fiyatına geleceği için yazmışımdır.Hatamı kabul etmemek için dolanbaçlı yollara sapıyorum ne yapayım bu kuruş işini öğrensek iyi olacak zaten bu güzel ekonomimiz bize öyle yada böyle öğretecek paranın değerini YTL yide anca kuyumcu vitrinlerde göreceğiz anlaşılan..

İşin özü Ozcan76 dediği 30 Ykr olacaktı.

Zamanında bize verilen eğitim yetmemiş ,yeniden mi okusak ne 2 tane parayı birbirine karıştırıyoruz birde ekonomi okuduk Allah sabır versin bana muhtaç olanlara.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 year later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..