Jump to content
Masatenisi.org Forum

Friendship Lastikler Su Bazlı Önerirmisiniz

Guest ismail

Recommended Posts

Başı kesik tavuk gibi gezinip duruyorum siTelerde am hala anlamadım hangi lastiği alıcağımı fast-spin de skyline 3nve hurricane 3n ve friendshipleri çok beğendim ama 2 sindede şüphem var deneyen var mi bu lastikleri yorumlarını almam lazım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Friendship lastiklerden higher ııı'ü tavsiye ederim. Solüsyon kullanmadan da hisli ve spinli bir lastik. Aynı zamanda da hızlı. (tanergy kadar değil tabi) Bu lastiği bh'imde zevkle kullanıyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Başı kesik tavuk gibi gezinip duruyorum siTelerde am hala anlamadım hangi lastiği alıcağımı fast-spin de skyline 3nve hurricane 3n ve friendshipleri çok beğendim ama 2 sindede şüphem var deneyen var mi bu lastikleri yorumlarını almam lazım

Beğendim demişsiniz, siz denemediniz mi?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tbs tahta üzerine sriver fx ve tackines d gibi lastikler kullanıyorken neden çok farklı lastikler düşünüyorsun anlayamadım, donic formula lastikleri tbs ile gayet iyi performans verir, hem hafif hem kaliteli, alışmada sıkıntı da yaşamazsın

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

şöyle acayip bi olay var sölemek isterim eskiden friendship 729 kullanıyodum ve nokta atış yapabiliyodum ve top kayarcasına gidiyodu bh için geçerli dediklerim aşırı spine kaçan biriyim kesiklere giripte oyunu monotonlaştrmayıda sevmiyorum fh açmam malesef kötü ama bh çok iyiyken lastik tutuşu yeterli gelmiyo malesef özellikle tackiness d berbat diyebilirim dediklerim anlaşılır değil sanırım ama arkadaşımın gergely tahta üzerine bryce fxleri cidden güzel bi kombi çıkarmış onu denerken eski günlerimde gibiydim ama tam alıcakken su bazlı olayı çıktı ortaya bryce fx tam aradığım özellik açıkçası masaya yakındanda açmaya çalışarak atak yaptığım düşünülürse bh için biraz orta -hızlı lastik fh ise tam anlamıyla hızlı lastik olması lazım söledikleriniz faydalı oldu yinede tşkler zaman ayırdıgınız için

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

şöyle acayip bi olay var sölemek isterim eskiden friendship 729 kullanıyodum ve nokta atış yapabiliyodum ve top kayarcasına gidiyodu bh için geçerli dediklerim aşırı spine kaçan biriyim kesiklere giripte oyunu monotonlaştrmayıda sevmiyorum fh açmam malesef kötü ama bh çok iyiyken lastik tutuşu yeterli gelmiyo malesef özellikle tackiness d berbat diyebilirim dediklerim anlaşılır değil sanırım ama arkadaşımın gergely tahta üzerine bryce fxleri cidden güzel bi kombi çıkarmış onu denerken eski günlerimde gibiydim ama tam alıcakken su bazlı olayı çıktı ortaya bryce fx tam aradığım özellik açıkçası masaya yakındanda açmaya çalışarak atak yaptığım düşünülürse bh için biraz orta -hızlı lastik fh ise tam anlamıyla hızlı lastik olması lazım söledikleriniz faydalı oldu yinede tşkler zaman ayırdıgınız için

Bu isteklerine fh için faster3, bh için higher3 karşılık verebilir sanıyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

nimbus vip fh(20 aralık 4 gözle bekliyorum) -xxx bh açma kontra spin çanakkaleye gidicem pazartesiye kadar bu konuda yardımcı olurmusunuz 500proda alabilirim bh amahangisi önericeksiniz bu işin profları sizlersiniz bense doç daha :lol: point mi higher mi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

mantıgıma yakın bi öneri faster 3 almicam yalnız bh için focus3 yada dediğin higher 3ü alıcam

Aynı konudan devam edebilirdin, boşuna yeni konu başlığı açmışsın.

Madem öyle, siyah higher3, kırmızı focus3 tavsiye ederim. Focus3 ün siyahı fazla yumuşak gelebilir. Şunuda belirteyim, bu lastikleri hiç yapıştırmadan kullanmakla 3-5 kez yapıştırdıktan sonra kullanmak arasında bariz fark var. Eğer su bazlı yapıştırıcı kullanacaksan yeni nesil lastiklere bakman daha iyi olabilir. Dhs n serisi adı altında satılan yeni nesil lastikleri var, kullanmadım ama forumda bahsi geçmişti.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aynı konudan devam edebilirdin, boşuna yeni konu başlığı açmışsın.

Madem öyle, siyah higher3, kırmızı focus3 tavsiye ederim. Focus3 ün siyahı fazla yumuşak gelebilir. Şunuda belirteyim, bu lastikleri hiç yapıştırmadan kullanmakla 3-5 kez yapıştırdıktan sonra kullanmak arasında bariz fark var. Eğer su bazlı yapıştırıcı kullanacaksan yeni nesil lastiklere bakman daha iyi olabilir. Dhs n serisi adı altında satılan yeni nesil lastikleri var, kullanmadım ama forumda bahsi geçmişti.

aradığım yanıtı buldum en sonunda sağol tam olarak yeni nesil lastik değiller yani aynı fabrika çıkışlı olsada bilgi inş doğrudur olmasa bile ben öle kabul etmek zorundayım aksi söylenmediği sürece tşkler nimbus vip 500 pro tegenergy 05 ve sinus kaldı geriye okadar para gidicekken mecburum en iyi seçime anlayış için sağolun bu arada babam yardımcı olucak alırken lastikleri mali olarak sıkıntı pek yok yinede ucuz olmasından yanayım -_-

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 54 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..