Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yeni Kurallara / Ekipmanlara Alışabildiniz Mi ?

Bora

48 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

yeni ekipmana geçmeyenlerden olarak hayırmı diyeceğiz

eski ekipmanınızla beraber su bazlı kullanıyor ve durumdan memnunsanız 'evet', değilseniz 'hayır' diyiniz. eski solüsyon kullanıyorsanız zaten alışamadığınızı gösterir. o zaman da 'hayır' diyebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yeni ekipmana geçmeyenlerden olarak hayırmı diyeceğiz

Yeni eski ekipman diye birşey yok ,sadece güncel ekipmanlarınız ile şuan uygulanmakta olan kurallara uyum sağlıyabildinizmi mantelitesinde bir anket sanırım.

Uyum sağladıysanız evet ,sağlıyamadıysanız hayır işaretlenecek gibi.

Hoş sertlik derecesi ÖSS sorularını aratmıyacak bir durumda bir anket olmuş.

Bora bu, soruyu sorar, alacağı cevabıda insanları amuda kaldırıp tek parmakları üzerinde dururken ister.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yeni eski ekipman diye birşey yok ,sadece güncel ekipmanlarınız ile şuan uygulanmakta olan kurallara uyum sağlıyabildinizmi mantelitesinde bir anket sanırım. Uyum sağladıysanız evet ,sağlıyamadıysanız hayır işaretlenecek gibi.
aynen öyle.
Hoş sertlik derecesi ÖSS sorularını aratmıyacak bir durumda bir anket olmuş.
mükemmel sayının genel formülünü sormadığıma dua edin.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben eskiden zamklı Stiga Magna kullanırdım, Tenergy 05 lastik aldım ve zamkı bırakıp su bazlıya geçtim. Eskisine göre daha da iyi oldu.

Bora sen daha tam olarak alışamadın galiba tuner kullandığına göre :pirpir:

tenergy'nin bana göre olduğunu düşünseydim hepinizden önce alırdım. aranızda en erken zamk'ı bırakıp su bazlıya (ocak ayında) geçen benim. önceden alışayım ki sonra sıkıntı çekmeyeyim diye düşünmüştüm ama bu sefer de firmalar yeni lastikler çıkardı, neyse.. yapışkan yüzeyli çin lastiklerinden başka lastiklerle oynayamıyorum. bunlar için de en azından bir kaç kat tuning şart. yoksa çekilmez oluyor. federasyon 2. enezi getirene kadar böyle devam edicem mecburen. ayrıca tenergy i acoustic üzerinde denemiştim. geçen pazar taktıgın yeni pütürden duydugun rahatsızlıgın benzerini yaşamıştım. sürekli top kaçırdım. çok hızlı geldi. hatta sen de benzer bi yorumda bulunmuştun hatırlarsan. eğer h3 tarzında, solüsyonlanmış lastik etkisini veren yeni bir lastik çıkmazsa mecbur tenergy alıp alışmaya bakıcaz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tenergy'nin bana göre olduğunu düşünseydim hepinizden önce alırdım. aranızda en erken zamk'ı bırakıp su bazlıya (ocak ayında) geçen benim. önceden alışayım ki sonra sıkıntı çekmeyeyim diye düşünmüştüm ama bu sefer de firmalar yeni lastikler çıkardı, neyse.. yapışkan yüzeyli çin lastiklerinden başka lastiklerle oynayamıyorum. bunlar için de en azından bir kaç kat tuning şart. yoksa çekilmez oluyor. federasyon 2. enezi getirene kadar böyle devam edicem mecburen. ayrıca tenergy i acoustic üzerinde denemiştim. geçen pazar taktıgın yeni pütürden duydugun rahatsızlıgın benzerini yaşamıştım. sürekli top kaçırdım. çok hızlı geldi. hatta sen de benzer bi yorumda bulunmuştun hatırlarsan. eğer h3 tarzında, solüsyonlanmış lastik etkisini veren yeni bir lastik çıkmazsa mecbur tenergy alıp alışmaya bakıcaz.

Ya geçicen bunları.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

insanın en büyük özelliklerinden biride herşeye rağmen herşeye alışmasıdır tabiiki yeni kurallar ve ekipmanla karsılaştığımızda bir alıskanlık süreci yasıyoruz sonucunda stratejiler ve farklı teknikler üretiyor yolumuza devam ediyoruz. Bu masa tenisi askı içimizde yandıkca lastikleri bile yasaklasalar sadece tahta ile oynayacaksınız kardeşim deseler yine oynarız gibime geliyor sorulan soruya ben evet diyorum yeni ekipmanlara alıştım yoluma devam ediyorum zaten yeni ekipmanlara alışmak o kadar da zor değil bence de

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...
insanın en büyük özelliklerinden biride herşeye rağmen herşeye alışmasıdır tabiiki yeni kurallar ve ekipmanla karsılaştığımızda bir alıskanlık süreci yasıyoruz sonucunda stratejiler ve farklı teknikler üretiyor yolumuza devam ediyoruz. Bu masa tenisi askı içimizde yandıkca lastikleri bile yasaklasalar sadece tahta ile oynayacaksınız kardeşim deseler yine oynarız gibime geliyor sorulan soruya ben evet diyorum yeni ekipmanlara alıştım yoluma devam ediyorum zaten yeni ekipmanlara alışmak o kadar da zor değil bence de

:thup:

evet bence de o kadar zor değil;bizler alıştık bile

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ohoo Baya oldu bu konuyu aşalı :) daha yeni kurala geçememiş bir Masa tenisi oyuncusuna sabır ve başarı diliyorum

pişt Furkan, bi ara gelde bana şu uzun kesiğe nasıl fast spin çekilir göster. tam bende anlamadım topspin giriyosun ama çok hızlı ve dolu gidiyor yahu, anlamadım :s öğret sen bize şu hareketi hadi bakim :B:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

pişt Furkan, bi ara gelde bana şu uzun kesiğe nasıl fast spin çekilir göster. tam bende anlamadım topspin giriyosun ama çok hızlı ve dolu gidiyor yahu, anlamadım :s öğret sen bize şu hareketi hadi bakim :B:

Öğretirim , sen gel Ups ye falan orda öğretirim :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Öğretirim , sen gel Ups ye falan orda öğretirim :)

bir de ferit abi çok iyi yapıyordu o hareketi, böyle eğilerek kesiklere zımba gibi giriyordu ama senin yaptığın biraz daha farklı geldi bana, biraz bekledikten sonra topa topspin gibi giriyorsun... nası iş anlamadım :s neyse benim okul var anca cumartesi gelebilriim UPS ye veya babamı ikna edersem okmeydanında kuruluşlar ligi maçlarında görüşürüz furkancım ;)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...

Eskiden de hiç tuning olayına bulaşmadığım için benim açımdan bir sorun olmadı, sadece elimdeki lastikleri Optimum Mp ve Sriver L su bazlı ile yapıştırdım eskiden ne ise şimdide aynı keyif ile oynuyorum :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..