Jump to content
Masatenisi.org Forum

Timo Boll Spirit Fl Tahtaya Lastik Yardımı Lazım

Guest ismail

Recommended Posts

timo boll tahta üzerine tackiness D FH (bryce fx alıcaktım) bh ise sriver fx güzeldi. özellikle eskiden friendship 729 ile oynuyodum yeni teknolojileri var mi yoksada yardım istiyorum lastikleri tahtaya uyarlayın şimdiden tşkler yarıdmlar için(spinde top kalkmasın çok şey istedim ama olucak okadar karakterinle bütün olmadıktan sonra ne işe yarar) roxon 500 pro , hurricane 3n ,skyline tg 3n friendship 729 faster lll , 729 fx supersoft bunları azda olsa ön plana aldım güzeller ama asıl bilgi sizde

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

timo boll tahta üzerine tackiness D FH (bryce fx alıcaktım) bh ise sriver fx güzeldi. özellikle eskiden friendship 729 ile oynuyodum yeni teknolojileri var mi yoksada yardım istiyorum lastikleri tahtaya uyarlayın şimdiden tşkler yarıdmlar için(spinde top kalkmasın çok şey istedim ama olucak okadar karakterinle bütün olmadıktan sonra ne işe yarar) roxon 500 pro , hurricane 3n ,skyline tg 3n friendship 729 faster lll , 729 fx supersoft bunları azda olsa ön plana aldım güzeller ama asıl bilgi sizde

sorum okadar zormuydu :S iyi kolaylaştırim timo boll tahtasına yeni teknoloji hangi lastikler gider help me ve yardım lütfen

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tşkler cvp için ama 2 tarafada alamam o lastiği alırımda koca ay sıkıntılı geçer :D sanırım fh için tenergy diyosun BH için önerisi olan var mi kesiği açmada ve spinde sorun olmayan bi lastik istiyorum ama tavsiyen için sağoll çomüde öğrenciyimde aylık gelirimle alıcam bu lastikleri ondan bitane tenergy alabilirim sanırım ama altarnatif sunan lar olursa sevinicem baya :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İsmail Bey, bu su bazlı meselesi birçok kişi için daha tam çözülemedi. Üretici firmalar işi rayına oturtabilmiş değil. Hala geliştirme safhasındalar. Bugüne kadar piyasaya sürülen su bazlı lastiklerle de henüz yeterince oynanmadı. Hala lastiğini değiştirip duran bir sürü oyuncu var. Yeni lastiklerle yaşanılan tecrübeler çok sınırlı olduğundan yapılan yorumlar da bence pek güvenilir değil. Bir lastik hakkında tamamen ters yorumlar yapılabiliyor. Şu aşamada alacağınız yeni lastiklerinizin size uygun olup olmadığını yapılan yorumlara bakarak bilemezsiniz. Bence bekleyebiliyorsanız bekleyin. Aceleniz varsa da şansınız bol olsun.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İsmail Bey, bu su bazlı meselesi birçok kişi için daha tam çözülemedi. Üretici firmalar işi rayına oturtabilmiş değil. Hala geliştirme safhasındalar. Bugüne kadar piyasaya sürülen su bazlı lastiklerle de henüz yeterince oynanmadı. Hala lastiğini değiştirip duran bir sürü oyuncu var. Yeni lastiklerle yaşanılan tecrübeler çok sınırlı olduğundan yapılan yorumlar da bence pek güvenilir değil. Bir lastik hakkında tamamen ters yorumlar yapılabiliyor. Şu aşamada alacağınız yeni lastiklerinizin size uygun olup olmadığını yapılan yorumlara bakarak bilemezsiniz. Bence bekleyebiliyorsanız bekleyin. Aceleniz varsa da şansınız bol olsun.

Dediğiniz gerçekten en mantıklısı dahayapıştırıcıların çoğu bile gelmedi ülkemize biri iyi derken diğeri kötü diyebiliyo fakat nimus ve 500 pro da karar kıldım friendship almak çok istiyodum en iyi dönemlerimde o lastiklerle oynamıştım gerçektne fiyatıyla alakası olmayan süper bir lastik kanımca :P nese herkeze tşkler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 53 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..