Jump to content
Masatenisi.org Forum

Korbel Tahtama

Guest p.pardus

Recommended Posts

ben lastik konularında fazla bilgili değilim ve fh için bir lastik arıyorum. mecburi şartlardan dolayı bir internet sitesinden sipariş vereceğim. daha önce değerli bilgilerini bizimle paylaşan emre imamoğlu'na torpedo soft konusunda danışmış ve faydalı bilgiler almıştım. birbirleriyle alakalı olup olmadığını bilmiyorum ama IMPULSE SPEED VE TORPEDO SOFT AKLIMA TAKILAN İKİ LASTİK .HANGİSİ TAVSİYE EDİLİR?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Ömer Faruk Yılmaz
ben lastik konularında fazla bilgili değilim ve fh için bir lastik arıyorum. mecburi şartlardan dolayı bir internet sitesinden sipariş vereceğim. daha önce değerli bilgilerini bizimle paylaşan emre imamoğlu'na torpedo soft konusunda danışmış ve faydalı bilgiler almıştım. birbirleriyle alakalı olup olmadığını bilmiyorum ama IMPULSE SPEED VE TORPEDO SOFT AKLIMA TAKILAN İKİ LASTİK .HANGİSİ TAVSİYE EDİLİR?

Bu konu benide epey ilgilendiriyor, bende Korbel üzerine fh ye lastik arıyorum; tg skyline 2 den çok da memnun olduğum söylenemez. Değerli yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum ...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Torpedo Soft için söyleyebileceklerim şunlar:

Bu lastikle sadece bir aydır oynuyorum ama benim anladığım kadarıyla Torpedo Soft, evde, işte, alışverişte rahatça kullanılabilecek, çaya, çorbaya giden, orta halli oyuncuya uygun bir lastik. Tavsiye ederdim ama solüsyon etkisinin dayanılmaz hafifliğine kapılmış oyuncuları tatmin etmez diye korkuyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 60 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..