Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yardım Edermisiniz?

Guest Merts

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar.Masa tenisine başlayalı 3-4 hafta oldu . boş derslerde arkadaşlarla oynuyorduk derken bu bende bir tutku haline geldi.Masa tenisini çok sevdim ve ilerde yerel turnuvalara falan katılmak istiyorum fakat bana yeni başlayanlar için ideal bir raket söyleyebilirmisiniz?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İleride turnuvalara katılmayı düşünüyorum diyene combo raket gider. DHS Sirocco SR-A tahta üstüne çift taraf dipper 2 iyi gider diye düşünüyorum. Uygun fiyatlı ve yeni başlayanlara göre uygun bir combo bence.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bilinen markalardan biri olsun. Butterfly, Stiga, Donic, Joola, Tibhar, DHS... gibi. Lastiğin üzerinde ITTF logosu olsun. Fazla ağır olmasın. Sapı vernikle kaplanmış olmasın. Mağaza vitrininde güneş altında beklemiş raketleri alma. 30 ytl'den fazla para da verme. Hazır raket için daha fazla vermeye değmez. Bu saydıklarıma dikkat et gerisi çok önemli değil. Hazır raketlerin hepsi üç aşağı beş yukarı aynıdır zaten.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 59 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..