Jump to content
Masatenisi.org Forum

Tekirdağ'da Masa Tenisi Oynayacak Yer?

Recommended Posts

GEÇEN YILLARA KADAR TEKİRDAĞDA OYNAYAN İYİ OYUNCULAR VARDI. HATTA BUNLARDAN BİR TANESİ (NURHAN TÜFEKÇİ) TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA İLK 16'YA KALMIŞTI. AMA ŞU AN İSTANBULDA. BUNUN DIŞINDA ÇORLUYA GELMENİ ÖNERİRİM. İSTEDİĞİN SEVİYEDE OYUNCU BULABİLİRSİN. OYNAMAK İSTERSEN BENİMLEDE OYNAYABİLİRSİN.

CEP : 0536 783 88 91

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

HEM NURHANI HEM VOLKANI HEMDE MERTİ TANIYORUM. ÇORLUDA İYİ OYUNCULAR VAR. BİRİ VAR ZAMANINDA TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA İLK 16'YA KALMIŞ.ONUN EŞİ YILDIZLARDA HEM OKULLARARASI HEMDE KULÜPLER BAZINDA TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLMUŞ. BİR BAYAN VAR KÜÇÜKKEN SABAHATTİN HOCA TARAFINDAN ÇALIŞTIRILMIŞ. BUNUN DIŞINDA BİR KAÇ TANE BENİM AYARIMDA OYUNCULAR VAR. SEN HANGİ SEVİYEDESİN? EĞER BAHSETTİĞİM OYUNCULARA EŞDEĞERSEN MAÇ OLARAK BENİ YENMEN ZOR OLMAZ AMA ANTRENMAN OLARAK TATMİN OLABİLİRSİN. ARARSAN GÖRÜŞEBİLİRİZ.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

VOLKAN VE NURHAN BİRBİRİNE YAKIN OYUNCULAR. VOLKAN'DA İLK 16 YA KALMIŞTI AMA UZUN SÜREDİR İSTANBULDA UTURDUĞU İÇİN TEKİRDAĞ'DAN SAYMADIM.HER NE KADAR TEKİRDAĞ TAKIMINDA OYNAMIŞ OLSADA. BEN VOLKANINDA KAZANDIĞINI GÖRDÜM NURHANINDA. YANİ İKİSİDE BİRBİRİNE DENK. KİM DAHA ANTRENMANLI İSE O KAZANIYOR. YALNIZ KARAKTER OLARAK VOLKAN BİRAZ DAHA DÜZGÜN GİBİ GELDİ BANA.

SEN NASIL BİR OYUNCUSUN. BİRAZ KENDİNDEN BAHSET.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

YAŞIM 34. CEVABIMI BEĞENMEN İLGİNÇ. VOLKAN İLE NE ALAKAN VAR. KENDİNİ TANITIRSAN MAMNUN OLURUM. BEN KENDİMİ TANITAYIM

HAKAN KILIÇ

ÇORLU'DA OTURUYOM

CEP : 0536 783 88 91

İŞ : 0282 686 35 13

ARARSAN TANIŞIR SOHBET EDERİZ

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ok.senin de beni tanıman lazım. turnuvayı ben düzenlemiştim. nasılsın ? o günden bu yana çorluya birkaç tane iyi oyuncu geldi. onların sayesinde bizde ilerlettik. gelirsen zevk alacağını düşünüyorum. msn messengerin varmı sana bağlantı adresimi vereyim

hakankilic71@hotmail.com

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 19 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..