Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yok Mu şöyle İstanbul Avrupa Da Iyi Oyuncu

Guest Ice_man

Recommended Posts

arkadaşlar o kadar mesaj atıyorum yok bir cevap yani az daha iyi oyuncu olmadığını düşünmeye başlayacağım yakında ona göre

oynayalım ya hadi deyim ben varım mecidiyeköyde oturuyorum ama bu aralar fazlasıyla müsaitim çok uzak olmamakla berabar geniş bir alan biliyorsanız oynayalım ya da ben burada mecidiyeköyde fena olmayan bir yerde oynuyorum geniş alan fazlasıyla hadi göreyim sizi bir cevap yollayın artık :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben yalovada yaşıyorum , arada sırada ista geliyorum ,4.levente geliyorum ,gelince haberleşir oynayabiliriz?senin dediğin yerde oynarız ?alan iyi masalarda fena değilse gayet iyi oynarız. bu ay sonuna doğru gelme ihtimalim var,gelmeden bikaç gün önce sana haber verebilirim , tel falan varsa tellaşalım?

k.i.bak...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Harikasın butterfly ya.Beklerim kardeş.Alan dediğim gibi geniş.Masa da fena değil.Benim tel no 05368271127 adım Avni.Geldiğin zaman muhakkak ara.Oynarız.Bak heyecanlandım şimdiden. :fildir:

Hadi kendine iyi bak.Görüşürüz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Harikasın butterfly ya.Beklerim kardeş.Alan dediğim gibi geniş.Masa da fena değil.Benim tel no 05368271127 adım Avni.Geldiğin zaman muhakkak ara.Oynarız.Bak heyecanlandım şimdiden. :fildir:

Hadi kendine iyi bak.Görüşürüz.

ok avni gelince arıcammm ben seni ,öyle bi takılırız yaparız bi kaç set bu arada ben ali saygılarrr

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

sevgili iceman ali ile oynadiniz mi oynadiysaniz seni tatmin ettimi bilemiyorum. ben de uzun süredir oynuyorum ama hep ayni partnerle, yenmekten biktim onu, kendimi baskalariyla ölcmek ve gelistirmek isterim. yesilyurtta çok iyi bir tesis biliyorum ustelik sana ucretsiz olur. musafirim olursan sevinirim. partner bulursan çift de yapabiliriz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

selam avni ,ben gelicem cuma günü ista , sen gündüzleri ne yapıyosun işin varmı? akşam uymaz bana da gündüz oynayabiliriz, ne dersin ? zaten ben mköy civarında oynayacak yer bilmiyorum, şu senin dediğin yerde oynarız,ok? umarım gündüzleri müsaitsindir? görüşmek üzere...

saygılar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhaba butterfly oynarız tabi gündüzleri uygunum ben öğrenciyim ama cuma uymuyor maalesef çok işim var ama başka bir gün olursa neden olmasın .seninle oynamak oldukça eğlenceli olur.ama dediğim gibi bu aralar biraz yoğunum numara bırakırsan ben de seni arayabilirim

kendine iyi bak sonra görüşürüz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 3 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..