Jump to content
Masatenisi.org Forum

Masa Tenisi Masa Boyası

Guest leocapricorn

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar,

Evime masa yaptırmaya karar verdim. Araştırmalarımdan sonra 16 mm MDF den yaptırabileceğimi öğrendim. Amatörler için yeterli olur diye düşünüyorum.

MDF yi uygun ölçülerde kestirdim. Sırada boyama işlemi var. Masamı boyamak için ne tür bir boya kullanmalıyım ? Boyama işlemini nasıl yapmalıyım ?

Kendi masasını yaptıran arkadaşlar varsa değerli bilgilerinizi benimle paylaşır mısınız ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu konuda daha önce forumda ben de soru sormuştum.En iyi cevap şuydu. ''Yapmanız gereken teksey iyi bir zımparadan sonra tabi bu zımparalama işlemini titreşim zımpara makinası ,ile yapılması lazım sonra 1 kat beyaz lake astar ve sonra yazı tahtası boyası bulup onunla boyanması gerekir yazı tahtası boyasının özelliği mat ve topa renginin çıkmaması tebeşirle defalarca yazılıp silinsede boyası çıkmaz ama bu boyanın sadece yeşili olduğunu biliyorum mavisi var mı bilmiyorum'' umarım işine yarar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 49 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..