Jump to content
Masatenisi.org Forum

Penhold Raket Için Kılıf

huorfefalas

Recommended Posts

Herkese merhabalar.

Penhold raket için kılıfı nereden temin edebilir acaba?Aradım taradım ama bulamadım.Hiç bulamazsam bu resimdekini almayı planlıyorum ama sığmazsa diye korkuyorum. :fildir:

bty_silvercase_M.jpg

İçi

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Ben sıkıntınızı anlayamadım. Neden beğendiğiniz herhangi bir kılıfı almıyorsunuz? Penholda özel kılıf mı oluyor?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben sıkıntınızı anlayamadım. Neden beğendiğiniz herhangi bir kılıfı almıyorsunuz? Penholda özel kılıf mı oluyor?

O zaman şöyle anlatayım.Bu kılıfın açıklamalasını okudum ve şöyle yazdığını gördüm.

"Designed for Butterfly Kiso-Hinoki V & Kiso-Hinoki VII blades but suitable for all shakehand blades"

Yani

"Butterfly Kiso-Hinoki V ve Kiso-Hinoki VII tahtaları için dizayn edilmiştir fakat bütün shakehand tahtalara uygundur"

Burdan yola çıkarak penhold tahtalar için de kılıf olabileceğini düşündüm.Tabi ne kadar doğrudur orasını bilemem. :fildir:

Umarım daha iyi ifade edebilmişimdir kendimi. :fildir:

Bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

O zaman şöyle anlatayım.Bu kılıfın açıklamalasını okudum ve şöyle yazdığını gördüm.

"Designed for Butterfly Kiso-Hinoki V & Kiso-Hinoki VII blades but suitable for all shakehand blades"

Yani

"Butterfly Kiso-Hinoki V ve Kiso-Hinoki VII tahtaları için dizayn edilmiştir fakat bütün shakehand tahtalara uygundur"

Burdan yola çıkarak penhold tahtalar için de kılıf olabileceğini düşündüm.Tabi ne kadar doğrudur orasını bilemem. :fildir:

Umarım daha iyi ifade edebilmişimdir kendimi. :fildir:

Bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim.

bu hardcase tabi edilenlerden oldugu icin icinde kopuk gibi kalıp var. o yüzden shakehandlere olur diyor.

siz ici kalıpsız olanlardan alıcaksınız olucak biticek.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 58 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..