Jump to content
Masatenisi.org Forum

Vang Bo Dünya Sıralamasında 62. Sırada

monostatik

Recommended Posts

Dünya sıralamasındaki Türk oyunculara bakarken Vang Bo nun 62. sırada olduğunu gördüm ve çok şaşırdım!!!fakat ittf sonuclarına ve kayıtlarına baktığımda hiçbir turnuva bilgisi bulunmuyor...listede 62 yazan yerin sol tarafında n harfi yazıyor???.....sıralamaya da bu ay girmiş...benim anlamadıgım vang bo nasıl bi başarı gosterdide birden 62. sıra gibi yüksek bir kademeden sıralamaya giriş yaptı????

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

Cumartesi Süper ligde Bo Vangın Slobadan ile yaptığı maçı izledim. 3-2 Bo Vang aldı. Sonuca bakarak çok kıran kırana bir maç olduğunu düşünebilirsiniz. Bo Vang neredeyse yarı performansta oynuyordu. Canı istediği zaman sayı alıyordu. Emin olun hiç sıkmadan maçı aldı diyebilirim. Verdiği setler tamamen gevşemesi ile alakalıdır. Biz de kendimizden zayıf bir oyuncu ile oynadığımızda ister istemez sıkmadan oynarız hatta set ve setler bile veririz ama sonuçta maçı alırız. İşte öyle bir maç havası gördüm ben.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 5 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..