Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ekipman Tavsiyesi Istiyorum.

Koray

Recommended Posts

Merhaba;

Oyun tarzım etkili servis ve top spinler. hucum ağırlıklı oynuyorum . 5-6 ay önceye kadar özellikli bir raketim olmamıştı . (Sabit bir raketle oynamamıştım) Başlangıç için Tibhar Volcano X raket aldım ve cokda hoşuma gitti. Şimdi biraz daha iyi bir raket istiyorum ve lastik istiyorum. İyiden kastım top spinlerin cok iyi olmasını ve hızlı bir raket istiyorum. Bana bu tarz bir ekipman önerirseniz sevinirim.

Suan için 150 ytl gibi bir bütçe ayırdım. Bunu dikkate alarak bana bir kombi yaparsanız sevinirim. şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba;

Oyun tarzım etkili servis ve top spinler. hucum ağırlıklı oynuyorum . 5-6 ay önceye kadar özellikli bir raketim olmamıştı . (Sabit bir raketle oynamamıştım) Başlangıç için Tibhar Volcano X raket aldım ve cokda hoşuma gitti. Şimdi biraz daha iyi bir raket istiyorum ve lastik istiyorum. İyiden kastım top spinlerin cok iyi olmasını ve hızlı bir raket istiyorum. Bana bu tarz bir ekipman önerirseniz sevinirim.

Suan için 150 ytl gibi bir bütçe ayırdım. Bunu dikkate alarak bana bir kombi yaparsanız sevinirim. şimdiden teşekkürler.

Benim de oyun tarzım öyle. Şimdiye kadar kullanmış olduğum ekipmanlardan senin tarınza uygun olanlar bence böyle. Fiyatlar aldığın yere göre değişebilir.

Primorac Off- 60 ytl

veya

Timo Boll Forte 65 ytl

2x Sriver EL 2.1 80 ytl

veya

Forhand lastiği olarak Dhs Hurricane3 2.2mm 35 ytl

Backhand lastiği g555 olabilir. 30 ytl

Atak lastiklerinin çoğu iyi top spin verir. Hazır raketten toplama rakete geçtiğin için su bazlı lastik önermedim. Zaten şu an da el yakıyorlar.

Verdiğim fiyatları internetten ürün satan firmalardan aldım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba;

koray bey böyle şeyler senin oyununu tanımadan sana pek faydalı olacağını sanmıyorum. üye profiline baktım senin hakkında hiç bilgi yok mesela yaşın kaç, nereden yazıyorsun ...... gibi bilgilerin olsaydı sana daha çok yardımcı oluruz.

mesela ist/avrupa yakasında isen hafta sonu cumartesi ups ye gel hem istediğin kombiyi denersin hemde sana hangisi daha uygun ona karar verirsin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

koray bey böyle şeyler senin oyununu tanımadan sana pek faydalı olacağını sanmıyorum. üye profiline baktım senin hakkında hiç bilgi yok mesela yaşın kaç, nereden yazıyorsun ...... gibi bilgilerin olsaydı sana daha çok yardımcı oluruz.

mesela ist/avrupa yakasında isen hafta sonu cumartesi ups ye gel hem istediğin kombiyi denersin hemde sana hangisi daha uygun ona karar verirsin.

Merhaba Mustafa Bey . Ben 28 yaşındayım 12 yaşımdan beri amatör olarak belli aralıklarla oynuyorum. İş yerimde oynama imkanım var . Her gün öğle arası 1 saat aksam 1 saat oynuyorum. Oyunum fena değil. Ankarada yaşıyorum. yardımlarınız için teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Mustafa Bey . Ben 28 yaşındayım 12 yaşımdan beri amatör olarak belli aralıklarla oynuyorum. İş yerimde oynama imkanım var . Her gün öğle arası 1 saat aksam 1 saat oynuyorum. Oyunum fena değil. Ankarada yaşıyorum. yardımlarınız için teşekkür ederim.

şimdi oldu. madem ankara da sınız üyelerimizden tufan yalçın bey i bulun size yardımcı olacaktır. ayrıca tufan bey altunay spor da masatenisi malzemelerinin de satıcılığını yapmaktadır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar biraz araştırdım ve söyle bir kombi cıkardım bakabilirmisiniz.

729 Hinoki Carbon

729 Higher III (BH)

729 Faster III (FH)

Fiyatları ve özellikleri uygun gibi geldi. Kullanan veya deneme fırsatı bulan arkadasların yorumlarını bekliyorum.

Bu lastikler bende var. Faster3 sana çok hızlı gelecektir. Uyum sağlaması zaman isteyen bir lastik. Ben fh de higher3, bh de focus3 kullanıyorum. Focus3 gerçekten çok güzel bir bh lastiği. Yumuşak, kontrollu, sriver fx ayarında bir lastik. Tavsiye ederim.

Şunu da vurgulayım, 4-5 kez söküp yeniden yapıştırdığın taktirde lastikler gerçek karakterini kazanıyor. Bu yüzden siparişine fazla pahalı olmayan klasik bir yapıştırıcı eklersen memnun kalırsın. Ben andro performance kullanıyorum, fiyatı makul. Tahta + lastikler + yapıştırıcı 150 ytl yi geçmez sanırım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba;

729 tahta için biraz temkinli ol derim. Bende hao shuai ch. carbon tahta almıştım ve pek memnun kalmadım. Daha uzun süre kullanmak açısından belki bütçeni biraz aşarak japon yada avrupa tahta tavsiye ederim sana. Bunların içinde de Tibhar samsonov alpha gibi forum üyesi bazı arkadaşların kullanıp olumlu referans verdiği uygun fiyatlı tahtalarda var. Yine Stiga ve Butterfly da uygun fiyatlı off- ve off tahtalrı incele derim.

Sonuç olarak tavsiyem mümkün olduğunca deneyerek kendine en uygun olan tahtaya karar verip uzun süre onu kullanman olacaktır.

faster III konusunda diğer arkadaşlara katılıyorum. Bence kombinasyonunu Higher III yada focus III lastiklerinden düşünmelisin. Ayrıca DHS markasının Dipper ve T.N.T. lastikleride avrupa lastiklerine benziyor. Hatta T.N.T. lastiği BH tarafına tavsiye edebilirim.

Selamlar...

Ataman.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 7 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..