Jump to content
Masatenisi.org Forum

Trafik Kazaları Üzerine Vtr

Guest Knife

Recommended Posts

Ongun; atın ayrıca 4x4 özellikte olduğunu belirtmeyi unutmuşsun. Hem yerden bayağı yüksek, altı yere hiç değmez. :) İzlediğim bir belgeselde bir atla en üst model 4x4 Land Rover marka bir cipi bozuk çamurlu bir arazide yarıştırdılar, Land Rover rezil rüsva olmuştu walla.

:gulumse: Fazla uzatmayayım diye düşünmüştüm. Yoksa at hakkında sayılabilecekler çok. Sağı solu çizilmez. Park derdi yok. Sağlam kazık yeterli. Kimse bir attan ne kadar hızlı koştursa da 550 desibel ses çıkartamaz. Gürültü kirliliğine son. Kötü niyetli kimselere karşı arabalar gibi eli armut toplamaz, ısırır, çifteler, kaçar kendini savunur. Merdiven çıkabilir. Bazı asansörlere sığabilir. Üzerine müzik sistemi bağlayabilirseniz, atla tüm arabalardan daha iyi piyasa yapılabilir. Magazin haberlerine uygundur: "Memoli yeni aşkıyla elele laylaylomdan çıkarken kameralara yakalanınca sinirlendi ve son model atına atladığı gibi dörtnala uzaklaştı." gibi. Böbrek taşına da iyi geleceğini iddia ediyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu konuya duyarlı ebeveynleri kapsam dışı tutuyorum...

Onlar zaten kendileri biliyorlar..

Çocuklarını kucağına oturtup , araba süren , eşe dosta hava atan hep babalar..

Boyu 1.50 cm altındaki tüm çocukların arka koltukta oturması gerekmektedir..

Türkiye'de 10 yaşından küçük çocukların ön koltukta oturması 2918 Sayılı Karayolları Trafik Kanunu’na göre yasaktır . Ancak çocuk koruma sistemlerinin kullanımı ile ilgili yasal bir sorumluluk bulunmamaktadır

:kizgin:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Erdem Kemiksiz

çok çarpıcı olmuş. kazaları engellemenin yolunun sadece yasaklarla olabileceğini düşünmüyorum.

bazen yaşananları ya da yaşanabilecekleri olanları birebir göstermek daha etkili olabiliyor.

ayrıca hız dikkat artırır vs şeklindeki tezlere pek kapılmamak gerek. hızlı gidildiği için belki daha çok dikkat edilebilir ama "herhangi bir nedenle" bir "kaza" olduğunda hızın da etkisiyle kazanın yol açacağı olumsuz sonuçlar daha çok olacaktır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 61 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..