Jump to content
Masatenisi.org Forum

Gergely+tackifire Special=maze Off+?

Guest 41zoradam41

Recommended Posts

Gergely üstüne tacfire special ile oynadım.Çok güzel spinler kolay,zahmetsiz ve dolu.(fh e)Michael maze off tahta üzerine ne taksam onun gibi ve biraz daha hızlı olabilir,onun kadar top tutsun?bh için de gergely üstüne tackifire special gibi hızı da onun ayarında ama daha yumuşak ama ve onun kadar top tutan bir lastik arıyorum gene maze tahta üzerine takacağım?Bu aradığım lastikler tensor olabilirse sevinirim.Yorumlarınız için şimdiden çok teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gergely üstüne tacfire special ile oynadım.Çok güzel spinler kolay,zahmetsiz ve dolu.(fh e)Michael maze off tahta üzerine ne taksam onun gibi ve biraz daha hızlı olabilir,onun kadar top tutsun?bh için de gergely üstüne tackifire special gibi hızı da onun ayarında ama daha yumuşak ama ve onun kadar top tutan bir lastik arıyorum gene maze tahta üzerine takacağım?Bu aradığım lastikler tensor olabilirse sevinirim.Yorumlarınız için şimdiden çok teşekkürler.

Biraz daha yumuşak süngerli bir lastik istersen Tackifire C, Tackifire Drive, Tackifire Special Soft veya avrupavari lastiklerden Tenegery tavsiye edilebilir.

Tackifire yi ben de kullanmıştım gerçekten hoşuma gitmişti ama maalesef tahta seçiyor o lastik. Timo Boll Forte üserinde hiç ama hiç güzel oynayamadım. Ayarını bulduramadım. Optimum bir tahta bulman bence biraz şans işi.

Ben de Primorac Off- üzerinde denemiştim. Bence çok güzel bir kombi idi. Nede olsa Primorac Off- lastik seçmeyen bir tahta sayılır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 9 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..