Jump to content
Masatenisi.org Forum

All+ Carbon

Guest IlkerKesen

Recommended Posts

Benim bir arkadaşımda bu tahta ve senin lastiklerden var. arkadaşım çok memnun olduğunu söylüyor. Biraz ben de kullandım bu tahtayı. Şu anda ben de Stiga Allround oversize tahta ve Stiga Magna lastik var (Hızlı fakat Kontrolsüz). Ben arkadaşın raketi ile oynadığım zaman normalde dışarı giden toplar masayı tutmaya başladı. Tahtanın hızı da bana göre gayet güzel. Bulursan ben de alacağım. Bence düşünme hemen al.

Stiga Allround Overzise

Stiga Magna (BH)

Stiga Magna (FH)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 years later...

slm herkeze

ben masa tenisini 9 aydan beri oynamaktayım artık kendime özel bir raket sahibi olmak istediğim için görüş öneri ve düşüncelerinize bekliyorum arkadaşlar bu sitetavsiye üzerine kayıt oldum bana yardımcı olacaklarını söyledi abilerim ben DHS CW-C CARBON TAHTA ALMAK İSTİYORUM BUNLARA BANA ÖNERE BİLECEGİNİZ YÜZ VARMIDIR OYUN STİLİM TAM OTURMADI AMA KESİGİ DAHA İYİ YNADIGIMI VE BİRAZDA HIZLI OYUNU SEVDİGİMİ BİLİYORUM VE SÖYLÜYOLAR BANA AGRASİF YÖNÜMDE AGIR BASIYOR BANA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM . BU TAHTA SANA GİTMEZ DERSENİZDE TAHSİVELERİNİZİ BEKLİYORUM SAOLUN ŞİMDİDEN TEŞŞEKÜRLER

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 34 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..