Jump to content
Masatenisi.org Forum

Üsküdar Da Masa Tenisi Oynanacak Yer

Guest dadasemoc86

Recommended Posts

merhaba üsküdarda masa tenisi oynanacak yer bilen var mı merkezde böyle cafe gibi çünkü forumların bazılarında gördüğüm salonlar üsküdar merkeeze uzakta ve babamı razı etmekte zorlanıyorum oralara götürmekte . eskiden üsküdar cafe vardı merkezde belki bilen vardır kapandı onun gibi bir yer arıyorum. bu babamı götürmek içindi. kendim için de böyle düzenli değil de rast geldikçe boş birilerine rastlayıp masa tenisi oynayabileceğim salon forumlarda okuduklarımdan hangisi tam anlayamadım ? yardımcı olursanız sevinirim saygılar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhaba üsküdarda masa tenisi oynanacak yer bilen var mı merkezde böyle cafe gibi çünkü forumların bazılarında gördüğüm salonlar üsküdar merkeeze uzakta ve babamı razı etmekte zorlanıyorum oralara götürmekte . eskiden üsküdar cafe vardı merkezde belki bilen vardır kapandı onun gibi bir yer arıyorum. bu babamı götürmek içindi. kendim için de böyle düzenli değil de rast geldikçe boş birilerine rastlayıp masa tenisi oynayabileceğim salon forumlarda okuduklarımdan hangisi tam anlayamadım ? yardımcı olursanız sevinirim saygılar

Öncelikle babanı cafe ye (kahvehane) götüreceğine spor salonununa götürmen hem senin için hemde onun için daha yararlı ve sağlıklı bir şey olur. Gideceğiniz salonların hepsindede kahvesini rahatlıkla ve dumansız bir ortamda içebilir.

size en yakın salonda haydarpaşa lisesindeki salon. veya göztepede ki fenerbahçe veteran spor salonu na gidebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 years later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..